Huawei HG520C modem kurulumu

facebook android iphone ayarlari

Huawei HG520C modem kurulumu
1 - 1 OY

Huawei HG520C modem ayarları nasıl yapılır,Huawei HG520C modemin giriş şifresi nedir,Huawei HG520C modem kablosuz ağ şifresi, Huawei HG520C kablosuz ayarlar

Huawei HG520C modem kurulumu

Huawei HG520C modemin kurulumu için yardımcı olacağız size, tarayıcımızın adres satırına 192.168.1.1 yazıp giriş yapalım.

Huawei_HG520C modem giris sifresi

Açılan sayfada ki kullanıcı adı ve şifre bölümlerine ise; kullanıcı adı “admin” şifre kısmına da “ttnet” yazalım ve giriş yapalım

facebook müşteri hizmetleri

Huawei_HG520C modem port acma

Son olarak açılan sayfa da kullanıcı adı ve şifre yazan kısımlara servis sağlayıcımızın verdiği kullanıcı adı ve şifreyi yazalım.

Huawei HG520C modem kurulumu ve kablosuz ayarları

Huawei HG520C modemin kablosuz ayarlarını yapmak için ise yine aynı safada ki “ssıd” yazan kısma kablosuz ağımız için bir isim belirleyelim. Kablosuz ağ şifresi yazan kısma da en az 8 karakterden oluşan bir kablosuz ağ şifresi yazıp “uygula” butonuna tıklayalım.

Huawei_HG520C modem kablosuz sifre degistirme

Yukarıda anlatılan işlemleri sırası ile yaptığınız zaman Huawei HG520C modemin kurulumunu ve kablosuz ağ ayarlarını yapmış olacaksınız. Bu işlemleri yapmak için destek almak isterseniz önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir