Huawei HG521 modem kurulumu

facebook android iphone ayarlari

Huawei HG521 modem kurulumu
3 - 2 OY

Huawei HG521 modem kurulumu nasıl yapılır? TTnet,Superonline,Vodafone ve Biri Huawei HG521 modem kurulumu nasıl kurulur? Huawei modem şifresini unuttum ne yapmalıyım?  HG521 modem şifresi nedir? HG521 modem özellikleri nedir?

Huawei hg521 modem kurulumu için aşağıdaki işlemleri uygulamamız gerekiyor.

İnternet tarayıcısının adres satırına 192.168.1.1 yazıp giriş yapıyoruz ve aşağıdaki sayfa açılıyor. Açılan sayfa da kullanıcı adı: admin ve şifre: ttnet.

Eğer modem arayüzüne erişim yapamazsanız veya modem arayüz şifresini hatırlamıyorsanız şifreyi kabul etmez ise modemin arkasından resetlememiz gerekir. Modem resetlenince şifre kısmı ttnet ile geçebiliriz.

Huawei HG521 modem kurulumu

huawei hg521 modem kurulumu

açılan diğer sayfa da şifre değiştirme ekranı gelecek. Buradan modem arayüzüne yeni bir şifre tanımlayabiliriz, yada değiştirmeden geçebiliriz.

facebook müşteri hizmetleri

huawei hg521 modem kurulumu nasıl yapılır

Huawei HG521 modem kurulumu

Bu bölümü de geçtikten sonra açılan sayfada kolay kurulum ekranı gelecektir. Burada kullanıcı adı ve şifre yazan kısma servis sağlayıcımızın verdiği kullanıcı ad ve şifreyi yazıyoruz. Kullanıcı adının devamında @ttnet yada @superonline gibi uzantının doğru olduğunda emin olmamız gerekiyor. Kablosuz ayarlar kısmında ise kablosuz ağımız için türkçe karakter kullanmadan bir isim yazabiliriz yada modemin kendi ismini de kullanabiliriz. Kablosuz ağ şifresi bölümünden kablosuz ağımız için en az 8 karakterden oluşan bir şifre belirleyip uygula butonuna tıklıyoruz ve modem kurulumu tamamlanmış oluyor.

TTnet, Dsmart, Vodafone Net, Superonline ve biri ADSL için Huawei HG521 modem kurulumu nasıl olmalıdır?

hg521 modem şifresi nedir

tüm servis sağlayıcıları için huawei hg521 modem kurulumunu yukarıda ki adımları izleyerek yapabilirsiniz. Huawei hg521 modem kurulumu için önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

ZTE W300 modemde port açma ayarları ve Dlink DSL 2640NRU modem kurulumu yazılarımıza bakmak ister misiniz?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir