Huawei HG532E modem kurulumu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Huawei HG532E modem kurulumu nasıl yapılır,Huawei HG532E modem kablosuz şifre değiştirme,Huawei HG532E modem giriş şifresi nedir,Huawei HG532E modem port açma

Huawei HG532E modem kurulumu

Huawei HG532E modem kurulumu için aşağıdaki işlemlerin yapılması gerekiyor. Öncelikler tarayıcımızın adres satırını silelim ve 192.168.1.1 yazıp giriş yapalım. Açılan sayfada “kullanıcı adı” yazan kısma “admin” yazalım ve “şifre” yazan kısma da “ttnet” yazıp sayfaya giriş yapalım.

Huawei HG532E modem guncellemesi

Açılan sayfada modem arayüzünün şifre değiştirme ekranı gelecek bu ekranda şifreyi değiştirebilir yada “değiştirmeden geçiniz” butonuna tıklayarak sayfayı geçebiliriz

facebook müşteri hizmetleri

Huawei HG532E modem kilit kaldirma

Bu sayfada ise modemin kurulumunu ve kablosuz ayarlarını yapacağız. Açılan sayfada “adsl kullanıcı adı” yazan kısma servis sağlayıcımızın verdiği kullanıcı adını, “adsl şifresi” yazan kısmada servis sağlayıcımızın verdiği şifreyi yazalım.

Huawei HG532E modem kurulumu ve kablosuz ayarlar

Huawei HG532E modemin kablosuz ayarlarını yapmak için aynı sayfanın alt kısmındaki “kablosuz ağ adı” yazan kısma kablosuz ağımız için bir isim belirleyelim ve “kablosuz şifre” yazan kısma da kablosuz ağımız için en az 8 karakterden oluşan bir şifre belirleyelim.

Huawei HG532E modem dvr kurulumu

Bu işlemler yaptığımızda Huawei HG532E modem kurulumu ve kablosuz ayarlarını tamamlamış olacağız. Bu işlemleri yaparken destek almak isterseniz önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir