Huawei HG532S modem kurulumu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Huawei HG532S modem kurulumu nasıl yapılır,Huawei HG532S modem giriş şifresi,Huawei HG532S modem kablosuz ayarları nasıl yapılır ve kablosuz şifre değiştirme

Huawei HG532S modem kurulumu

Huawei HG532S modem kurulumu için size yardımcı olacağız. İnternet tarayıcımızın adres satırına 192.168.1.1 yazıp giriş yapıyoruz. Açılan sayfa da kullanıcı adı ve şifre yazan kısımlara “vodafone” yazarak sayfaya giriş yapıyoruz.Huawei HG532S modem ayarlari

facebook müşteri hizmetleri

Açılan sayfada “adsl kullanıcı adı ve adsl şifresi” yazan kısımlara servis sağlayıcımızın verdiği kullanıcı adı ve şifre bilgilerini yazıyoruz.

Huawei HG532S modem kurulumu ve kablosuz ayarlar

Huawei HG532S modemin kablosuz ayarlarını yapmak için sayfanın alt kısmındaki “kablosuz ağ adı” yazan kısma kablosuz ağımız için bir isim belirliyoruz. Daha sonra “kablosuz şifre” yazan kısıma başkalarının bağlanmasını engelleyecek en az 8 karakterden oluşan bir şifre belirliyoruz ve sayfanın alt kısmındaki uygula butonuna tıklıyoruz.

Huawei HG532S modem kablosuz ayarlari

Huawei HG532S modem kurulumu için yukarıda anlattığımız işlemlerin sırasıyla yapılması gerekiyor. Bu işlemleri yaparken destek almak isterseniz önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir