Huawei HG552E modem kurulumu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Huawei HG552E modem ayarları nasıl yapılır,Huawei HG552E modem kopma sorunu nasıl çözülür,Huawei HG552E modem hız sorunu,Huawei HG552E modem kablosuz ayarlar

Huawei HG552E modem kurulumu

Huawei HG552E modem kurulumunun aşağıdaki gibi yapılması gerekiyor.Öncelikler tarayıcımızın adres satırına 192.168.1.1 yazıp giriş yapıyoruz. Açılan sayfada ki “kullanıcı adı ve şifre” kısımlarına “vodafone” yazıp giriş yapıyoruz.

Huawei_HG552E modem ayarlari

Huawei HG552E modem kurulumu ve kablosuz ayarlar

Daha sonra açılan sayfada “adsl kullanıcı adı ve şifre” yazan kısımlara servis sağlayıcımızın verdiği kullanıcı adı ve şifre bilgilerini yazıyoruz. Sayfanın alt kısmında ki “kablosuz ağ adı” yazan kısma kablosuz ağımız için bir şifre belirliyoruz. “Kablosuz şifre” kısmına ise en az 8 karakterden oluşan bir şifre yazmamız gerekiyor. Ancak bu şifrenin güvenlik düzeyi en az orta derece de olması gerekiyor.

facebook müşteri hizmetleri

Huawei_HG552E modem giris sifresi

Huawei HG552E modem kopma ve hız sorunları

Sonraki sayfada ise modemin kablosuz kullanımında kopma sorunlarına karşı modem kablosuz yayın kanalını 11 yada 6 yaptığımız zaman kopma ve hız sorununuz çözülebilir.

Huawei_HG552E kablosuz sifre degistirme

Huawei HG552E modem kurulumu ve kablosuz ağ ayarlarını yukarıda anlattığımız gibi yaparsanız bağlantı sorununuz çözülecektir. Bu konuda destek almak isterseniz önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir