Huawei HG658C modem kurulumu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Huawei HG658C modem kurulumu nasıl yapılır,Huawei HG658C modem de kopma sorunu nasıl çözülür,Huawei HG658C modemin kablosuz ayarları nasıl yapılır

Huawei HG658C modem kurulumu

Huawei HG658C modem kurulumu için aşağıdaki işlemlerin sırasıyla yapılması gerekiyor. Öncelikle internet tarayıcımızın adres satırına 192.168.1.1 yazıp giriş yapıyoruz. Açılan sayfada “kullanıcı adı ve şifre” kısımlarına”vodafone” yazıp giriş yapıyoruz.

Huawei HG658C modem ayarlari

Giriş yaptıktan sonra açılan sayfada “kullanıcı adı ve şifre” yazan bölümlere servis sağlayıcımızın verdiği kullanıcı adı ve şifre bilgilerini yazıyoruz.

Huawei HG658C modem kurulumu ve kablosuz ayarlar

Modemin kablosuz ayarlarını yapmak için sayfanın alt kısmında ki “kablosuz ağ adı” yazan kısma kablosuz ağımız için bir isim belirliyoruz. Kablosuz ağ şifremizi değiştirmek için sayfadaki “kablosuz şifre” yazan kısma en az 8 karakterden oluşan bir şifre belirliyoruz.

facebook müşteri hizmetleri

Huawei HG658C modem baglanti sorunlari

Huawei HG658C modem kopma sorunu

Son olarak Huawei HG658C modeminizde kopma sorunu olursa sayfanın sol kısmında “basit” yazan sekmeye tıklayalım, hemen altındaki “wlan” yazan bölüme tıklayalım. Açılan sayfada kanal bölümünü 11 olarak seçelim ve sayfanın en alt kısmındaki “onayla” butonuna tıklayalım.

Huawei HG658C modem giris bilgileri

Yukarıda anlattığımız işlemleri yaptığınızda Huawei HG658C modem kurulumu, kablosuz ayarlar ve modemde ki kopma sorununu çözmüş olacaksınız bu konuda yardım almak isterseniz önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir