Huawei Lionel Messi İle Anlaştı !

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Huawei, çok önemli bir transferin altına imza attı. Çin teknoloji firması, dünyanın gelmiş geçmiş en iyi oyuncularından biri olarak kabul edilen Lionel Messi’yi renklerine kattı. Son yıllarda attığı adımlarla teknoloji dünyasında adından daha da söz ettiren Huawei, yeni projesiyle gündeme geliyor. Önemli bir atılım yapan Huawei, Barcelona forması giyen 29 yaşındaki Arjantinli Yıldız Lionel Messi ile şirketin küresel marka elçisi olması konusunda anlaştı.

Kullanıcı yorumlarına göre geçtiğimiz yılın en başarılı telefon üreticilerinden biri olan Huawei, Android Headlines haberine göre Apple ve Samsung’dan sonra dünyanın en büyük üçüncü telefon üreticilerin biri haline gelmişti. 2016 yılında 3 ay geride kalmışken Mate S çözümünü kullanıcılara sunduktan sonra, 6 Nisan’da Londra’da düzenlenecek etkinlikle P9 serisinin modellerinin tanıtımını gerçekleştireceğini açıklamıştı.

facebook müşteri hizmetleri

Geçen yılki etkinliğini bu yıl da sürdürmeyi planlayan firma, gelmiş geçmiş en iyi futbolculardan biri olarak betimlenen Lionel Andres Messi ile şirketin küresel marka elçilğini yapması konusunda anlaşmaya vardı Huawei Tüketici İşletmeleri Başkanı Kevin Ho konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Lionel Messi gibi bir futbolcunun markalarının dünyada tanıtımı konusunda büyük rol oynayacağını, özellikle Asya-Güney Amerika pazarında firmaya son derece katkıda bulunacağını ifade etti.
2

Dünya üzerinde ayrıca en çok tanınan isimlerden biri olan Messi’nin markanın tanıtımına yapacağı katkı yadsınamaz. Fakat Arjantinli yıldız, firmanın futbol dünyasından çalıştığı ilk isim değil.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir