Huawei P9 Çizimleriyle Sızdı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Ülkemizde etkin rol oynayan Çinli üretici Huawei’nin, yeni amiral gemisi telefonu olması beklenen Huawei P9’un çizimleri internete sızdı! Detaylar haberimizde. Ülkemiz pazarında kendine önemli bir yer edinen Çinli teknoloji üreticisi Huawei’nin uzun süredir hummalı bir çalışmayla yeni amiral gemisi telefonu Ascend P9’u geliştirdiğini duyuyorduk. Yeni gelen sızıntılarla beraber bu telefonun nasıl bir şekile sahip olacağı da belli oldu.

facebook müşteri hizmetleri

Çinli kaynaklar Huawei’nin yeni amiral gemisi olması beklenen Ascend P9’un çizimlerini sızdırmayı başardı.
Çizimlerden anladığımız üzere bu telefon, ön panelde parmak izi sensörüne sahip bir ana menü tuşuna sahip olacak. Daha önceki modellerinde fiziksel bir ana menü tuşu tercih etmeyen Huawei, bu modeliyle fiziksel ana menü tuşuna da geçiş yapacak.

Arka tarafta çift kameraya yer verileceğini gördüğümüz Huawei P9, 5.2 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüğünde bir ekrana sahip olacak. Kendi üretimi Kirin 950 yonga setine bu modelde yer versesini beklediğimiz Huawei, 4GB veya 6GB RAM’e bu telefonunda yer verecek.
3000mAh kapasitesinde bataryaya yer verilmesini beklediğimiz Huawei P9, büyük bir sürpriz olmazsa Mobil Dünya Kongresi (MWC) kapsamında tanıtılacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir