Huawei P9 Özellikleri ile Dikkat Çekiyor!

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Huawei P9 gelecek telefonlarının özellikleri ile Çin firmasının kaliteli üretimlerini her geçen gün tescilliyor. Özellikle de Huawei P9 Özellikleri ile Dikkat Çekiyor! Firmadan gelen haberlere göre ise gelecek olan bu telefon arka kamerasını çift tasarlayacak. Böylece çift kamerası ile farkını ortaya koyacak.

Geçtiğimiz P8 modeli ile adından uzun süre söz ettirmiş ve de aldığı bir ödül ile emeklerinin karşılığı ödüllendirilmişti. Huawei P8 telefonu EISA tarafından tüketici telefonları arasından en iyisi olarak ödüllendirilmişti.

Huawei P9 Özellikleri Hakkında

Huawei P9 özellikleri

facebook müşteri hizmetleri

Başarılıları ile son yılda en iyi telefonlar arasına girmeyi başaran Çin firması verdiği hizmetlerle şikayetleri savmış oldu. Telefonların arızalanma oranı vs. diğer markaları aratmıyor. Bu sebeple piyasa da anında kabul gören ve ciddi satış rakamları ile Çin’in göğsünü kabartan firma P9 telefonuyla da adından söz ettirecek.

Gelelim gelecek olan bu telefondan sızan haberlere. Şirket yöneticilerinin Twitter hesabından paylaştığı bir fotoğraf telefonun resmi ortaya koymuş ve özellikle de arka kamerasının çift olması ile teknoloji haberlerine anında konu olmuştu.

Huawei P9 bu kamerasının derinliği ve alanı ölçmesi ve diğer kamera ile 3D görüntü kaydetmesi bekleniyor. Ayrıca sensörleri ve tasarımı ile de telefonun oldukça dikkat çekici olduğunu siz de fotoğraflarla fark edebilirsiniz.

Çift Kamerası Olan Telefonlar

Huawei P9

Bilindiği gibi bu özelliği ilk kullanan telefon ise LG idi. LG bu özelliği ise ilk G3 telefonunda kullanmış ve arkasından piyasada bir çok telefon şirketi tarafından kullanılmaya başlanmıştı. İşte çift ekran kullanılan telefon modelleri. Huawei Nexus 6P, Nexus 5X, ve G3.

Huawei P9 Özellikleri ile ilgili haberleri sizinle paylaşmaya devam edeceğiz.

Huawei İle İlgili Diğer Haberler İçin Tıklayınız!

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir