Huawei Watch Resmen Duyuruldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Huawei Watch , dünya mobil kongresinde resmen duyuruldu. Oldukça şık görünen akıllı saatin gümüş, altın rengi ve siyah olarak üç farklı şekilde piyasaya çıkacağı da şimdiden belli oldu. Android Wear işletim sistemi ile birlikte gelecek saatin 40 farklı saat arayüzü ile kullanıcılara geniş bir yelpaze sunacağının da özellikle altı çizildi.

Fiyat bilgisi henüz açıklanmayan Huawei Watch ‘ın ilk aşamada 20 ülkeye satılacağı ve bu ülkeler arasında Türkiye’nin olmadığı da verilen bilgiler arasında. Huawei Watch ‘ın fiyatı henüz açıklanmamış olsa da özellikleri ile ilgili bilgi verebiliriz:

Huawei Watch Özellikleri Nasıl Olacak?

1.4 inç 400x400p çözünürlükte AMOLED ekran

Dört Çekirdekli Snapdragon 400

512 mb RAM

4 GB Depolama Alanı

Bluetooth 4.1

Hareket Sensörü

facebook müşteri hizmetleri

Nabız Ölçer

Sağlık Uygulaması

Teknik özellikleri bununla sınırlı kalmayan Huawei Watch , kullanıcıların yaptığı egzersiz bilgilerini de ekrana yansıtabilecek. Samsung ve Apple’da gördüğümüz egzersiz takvimi ve sağlık yaşam önerilerinin Huawei Watch ‘da olup olmayacağı konusunda henüz bir bilgi yok ancak sağlık uygulaması ile birlikte bunun da geleceğini varsayabiliriz.

huawei watch 2

Safir cam kullanılan ve paslanmaz çelikten oluşan gövdeye sahip olacak Huawei Watch , toz ve suya karşıda dayanıklı olacak. Bazı akıllı saatlerde yaşanan ıslak elle veya eldivenle dokunma sorunu da hassas ekran ile giderilmiş.

Oldukça şık bir tasarıma ve kaliteli bir yapıya sahip Huawei akıllı saati ile ilgili fiyat bilgisi de açıklandığı zaman sizlerle paylaşıyor olacağız.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir