Huawei’nin Fitness Ölçeri Bluetooth Kulaklığa Dönüşüyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Talkband B1 adındaki Fitness ölçer, Huawei’nin çıkarmış olduğu ilginç bir cihaz. Cihazın OLED ekranı çıkarılabiliyor ve ekran bluetooth bir kulaklığa dönüşüyor. Huawei’nin bu cihazı yapmasındaki asıl amaç, zorlu sektörde fark yaratabilmek.

facebook müşteri hizmetleri

Cihaz, Android ve iOS uyumlu. Sadece fitness ölçer olarak da kullanılabiliyor. Bluetooth kulaklık olarak kullanıldığı zaman da fitness ölçme özelliği devam ediyor. Cihaz, adımlarımızı sayıyor ve yaptığımız yolu hesaplıyor ve yaktığımız kaloriyi gösteriyor. Cihazın bir önemli özelliği de şarjı. Talkband’in tam şarjda 6 gün dayanma süresi var ve sadece 2 saatte şarj oluyor.

Talkband, ilk olarak sadece siyah renkte çıkacak, diğer renkler de zamanla gelecektir. Huawei, cihazın tere, kuma ve suya dayanıklı bir malzemeden yapıldığını söyledi ve bu malzemenin aşınması oldukça uzun sürecek.

Cihaz, 14 Kasım’da Amerika’da 130 dolardan satışa çıkacak. Talkband, Fitbit Charge ile aynı fiyatta ve The Microsoft Band’den 70 dolar daha ucuz. Daha detaylı bilgi için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir