Humble Borderlands Bundle İle Seriye Hızlı Girin

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Steam Summer Sale festivalini geçtiğimiz hafta ne yazık ki geride bıraktık. Bir sürü hit oyunun %75 gibi komik indirimlerle satıldığına şahit olduğumuz festivalden neredeyse tüm Steam kullanıcıları elleri dolu ayrıldı (Biz de kütüphanemize Fallout 3 ve Dark Souls‘u eklemeyi başardık). Fakat indirimler Steam ile sınırlı değil tabii ki.

Humble Bundle‘ı bilir misiniz? Her hafta ve iki haftada bir ayrı kategorilerde özel paketler yayınlayan bu site size tek oyun fiyatına bolca oyun teklif ediyor ve aldığı parayı hayır kurumlarına bağışlıyor. Her şekilde bir iyilik etmiş oluyorsunuz yani. Bu güzide sitenin yeni paketi ise Humble Borderlands Bundle.

facebook müşteri hizmetleri

Ne kadar ödeyeceğiniz konusunda sizi serbest bırakan Humble Borderlands Bundle‘a en az 1$ ödeyerek ilk Borderlands ile isimleri ile maşallahlık ek paketleri The Zombie Island of Dr. Ned, Mad Moxxi’s Underdome Riot ve The Secret Armory of General Knoxx‘a sahip olabilirsiniz.

Yok bu bana yetmedi derseniz siteye 5.40$ bağışta bulunarak Borderlands 2 ile ek paketleri Psycho Pack, Mechromancer Pack, Creature Slaughterdome ve Humble Store‘da geçerli olmak üzere Borderlands The Pre-Sequel için %75 indirim sağlayan bir de dijital kupona sahip olacaksınız.

Ha diyorsunuz ki param bol, harcamam lazım; o halde 15$ ödeyerek Borderlands 2: Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2, Borderlands 2: Headhunter 5: Son of Crawmerax, Borderlands 2 Season Pass ve 2K Store için %25‘lik bir indirim kuponuna sahip olabilirsiniz. Daha fazlasına da gözünüz doysun.

Özetle bir oyun fiyatına neredeyse tüm Borderlands külliyatına sahip olmanız bu kadar kolay. Verdiğiniz paranın ise National Videogame Museum‘a bağışlanacağını hatırlatalım. Eğer siz de bu paketi satın almak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir