Humble Bundle Google İçin Değişime Gitti

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Her oyuncu artık Humble Bundle‘ın ne olduğunu biliyordur. İndirimli oyun satarak hayır işleri yapan bu site, hem biz oyuncuları mutlu ediyor hem de hayır yaptığı kuruluşları. Ciddi anlamda hayır yapılıyor bu arada. Fakat Humble Bundle, mobil bölümünde sıkıntılar yaşıyor.

facebook müşteri hizmetleri

Humble Bundle’ın Android uygulaması, oyun yüklemesi bakarken kullanıcıyı başka uygulama mağazasına yönlendirebiliyor ve bu durum Google’ın pek hoşlanmadığı bir şey. Dolayısıyla uygulamanın Google Play Store’dan kaldırılma riski var. Bu riski göze alamayan Humble Bundle, uygulamayı mağazadan çekti ve güncelleyip tekrar yükleyeceğini söyledi. Güncellemede oyun satın almalar ve düzenlemeler uygulama içinden olacak, böylece Google uygulamayı kontrol edebilecek.

Humble Bundle Google İçin Değişime Gitti

Mobil platformda Humble Bundle’ı kullanmadığımı fakat bilgisayar üzerinden hala kullandığımı belirterek durumun olumlu bir gelişme olduğunu söylebilirim. Uygulamanın tamamen kaldırılmasındansa geçici bir süre kalkıp daha güvenli olarak geri dönmesi tabi ki bizler için daha iyi olacaktır.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir