HWA Gaming Takımında İki Ayrılık

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Türkiye’nin sayılı E-spor Takımlarından olan HWA Gaming dün ve bugün yaptığı açıklamalar ile iki oyuncusu ile resmen yollarını ayırdı. Takımdan ayrılan iki oyuncuda uzun süredir HWA kadrosunda bulunuyordu. Ayrılan oyuncular Takımın Orta Koridor Oyuncusu wtcN ve Destek rolünde gördüğümüz Lelouch oldu.

HWA Gaming Cephesinden Gelen Açıklamalar

8 Nisan Tarihinde wtcN için gelen açıklama:

”Merhaba Arkadaşlar,

3 yılı aşkın süredir takımımızda görev alan Ferit “wtcn” Karakaya ile bugün karşılıklı olarak yollarımızı ayırmaya karar verdik. Kendisine bu uzun süre zarfındaki emeği için HWA Gaming olarak teşekkür ediyor, e-spor kariyerinde başarılar diliyoruz.”

9 Nisan Tarihinde Lelouch için gelen açıklama:

”League of Legends yaz sezonu kadromuzdaki yollarımızı ayırdığımız bir diğer oyuncumuz Şükrü Lelouch Şentürk.
Destek oyuncumuz ile bugün itibariyle yollarımızı ayırıyoruz. HWA Gaming olarak kendisine emeklerinden ötürü teşekkür eder, e-spor kariyerinde başarılar dileriz.”

facebook müşteri hizmetleri

Oyuncuların Tepkisi Nasıl Oldu

wtcN gelen açıklama:

”Herkese selamlar ^^

Bugün itibari ile HWA ile karşılıklı olarak anlaşarak takımdan ayrıldım arkadaşlar.Yerime daha iyi bir yabancı mid lane oyuncu alarak yollarına devam etme kararı aldılar ve bende anlayış ile karşılayarak takımdan ayrıldım. Tüm HWA yöneticilerine ve oyuncularına teşekkür ederim .

Öncelikle oyunculuk kariyerimi bırakmıcam . Çünkü hala kendime güveniyorum. Fazla bişey söylemeye gerek yok . Benim açımdan daha iyi olucağını düşünüyorum.Takıma uyum sağlamak açısından oyun tarzıma uymayan daha safe bi şekilde oynamaya yönlendirmiştim kendimi.Fakat artık kendi oyunumu oynıcam . Üzerimde artık bi baskı hissetmiyorum. Uzun zamandır temiz bi sayfa açmak istiyodum zaten .

Destek mesajlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim . Sizler sayesinde daha iyi yerlere geliceğime inanıyorum.”

Lelouch’tan gelen açıklama:

”Selam arkadaşlar,

HWA ile yollarımızı ayırdık, 3 seneden uzun bir süredir hwa kadrosunda oyuncu, yedek oyuncu ve koç olarak bulundum.
Tüm HWA yönetimine, oyuncularına ve beni destekleyen herkese teşekkür ederim.
eSpor kariyerime farklı bir yönde devam etmeyi planlıyorum.”

 

HWA Gaming ve takımdan ayrılan oyuncular arasında her hangi bir sorun gözükmüyor saygı ve sevgi çerçevesinde ayrıldıklarının  göstergesi.Bunun dışında HWA Gaming kadrosuna iki yabancı oyuncu katacakmış gibi görünüyor gelen açıklamaların ardından.

 

6 thoughts on “HWA Gaming Takımında İki Ayrılık

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir