İFA 2015 İle Boy Gösterecek Markalar

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Teknoloji dünyasında dev firmaların yeni ürün ve projelerini tanıtması içi bazı etkinlikler ve lansmanlar düzenleniyor. Bunlardan biri olan ve 4-9 Eylül aralarında Berlin’de gerçekleşecek olan İFA 2015 etkinliği ile firmaların yeni ürün ve projeleri merak ediliyor. Bu tarihler arasında teknoloji dünyası oldukça hareketli olacak ve bu konuların meraklılarıda sıkı bir takipte olacak diyebiliriz. İFA 2015 ile Acer, Motorola, Sony, Samsung ve LG gibi dev firmaların yeni ürünlerini göreceğiz ve bu ütünler ile ilgili bazı ön sezimleri sizler için derledik.

Beklentileri sıralar iken marka marka gideceğiz. İlk olarak akıllı telefon piyasasına deri kapak tasarımı ile amiral kategorisine giriş yapan LG ile başlıyoruz.

LG

LG, yeni ürünlerini İFA 2015 etkinliğinden önce duyuracağı bekleniyor. İlk izlenim ve sızıntılara göre LG etkinlik kapsamında kavisli bir ses çubuğu duyuracak ve daha fazla ürünüde İFA 2015 etkinliğinde göreceğiz.

Philips

Dev markalardan olan bu firma Android TV ve yeni ses sistemlerini İFA 2015 etkinliği ile tanıtması bekleniyor. Alt markalarınıda bir araya toplayacak ve yeni ürünlerini sergileyecekler.

facebook müşteri hizmetleri

sony-4k-tv-xl

Samsung

Son olarak Galaxy S6 Edge Plus ve Galaxy Note 5 modellerini tanıtan Samsung firması İFA 2015 ile akıllı telefon yerine akıllı saat olan Gear S2 modelini tanıtacağı bekleniyor.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sony

Hatırlarsak Temmuz ayında global pazara Z3+ ve kendi hanesine Z4 modelini tanıtan Sony beklenenleri karşılayamamıştı. İFA 2015 ile beraber tekrardan çıkış yakalama hedefinde ve Sony Xperia Z5 modelini ve onun düşük seviyesi olan compact modelini tanıtması bekleniyor. Ayrıca görüntü ve ses deyince akla gelen firmalardan olan Sony, yeni dijital ürünlerinide etkinlik kapsamında tanıtabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir