iHürriyet iOS Uygulaması Yenilendi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Günümüzde büyün hayat koşturmaca ile geçerken bir yandan da eski alışkanlıklar yerini modenrleşen cihazlara bırakıyorlar. Bunlardan birisi ile gazeteler. Bunun farkına varan Hürriyet Gazetesi de geçen Mayıs ayında medya üzerinden aktif bir şekilde haber yayımı yapmak için bir uygulama çıkartmıştı. iHürriyet adındaki bu uygulama sayesinde bütün haberlerinizi telefonunuzdan okumanız mümkün.

Şimdi de iHürriyet iOS uygulamasını tamamen yeniledi. Anroid için yenileme de yakın zamanda yayımlanacak. Uygulamada nelerin değiştiğine gelirsek minimal ve kolay geçişler sağlayan ara yüzü ile başlayabiliriz. Aynı zamanda kullanıcının uygulamayı kendisine özel optimize edebilmesi de bir diğer artı nokta. Uygulamaya ilk girdiğinizde üyelik ekranı sizi karşılıyor ama isterseniz bunu atlayabilirsiniz. İlk sayfadan ilgilendiğiniz haber türlerini seçtiğiniz takdirde iHürriyet bu bilgiler üzerinden ileride bu haber kategorilerini ilk sayfada alt alta sıralayarak daha kolay erişim yapabilmenizi sağlamış.

facebook müşteri hizmetleri

ihürriyet

Eğer kategorimizde olmayan bir haber dikkatinizi çektiyse bu haberi açtığınızda da bu kategoriyi favorilerinize eklemek için bir buton bulunuyor. Ayrıca haberlerin altına yapılmış yorumları da görebiliyoruz. Haberin detay kısmına girdiğinizde ise kişisel optimizasyon seçeneklerinden birisi olarak haberin içindeki bir “etiketi” takip listenize ekleyebilir ve bu etiketin geçtiği haberlerin de takibini sağlayabilirsiniz.

Uygulamanın bir diğer artı yanı ise arka planda çalışması. Yani yeni haberleri almak için sürekli yenileme yapmanız gerekmiyor. Haber güncellendiğine size güncel haber sayısı bildirim olarak gösteriliyor. Uygulamayı açtığınız da ise yeni haberler otomatik olarak en üstten aşağı doğru sıralanıyor.

Sosyal medya’da paylaşımın gücünü de göz önüne alan iHürriyet uygulamada bunun için bir kaç düzenleme daha yapmış. Beğendiğiniz yazarları takip ettiğiniz takdirde, yazarın Sosyal Hürriyet aracılığı ile paylaştığı tüm içerikler de otomatik olarak sayfanıza yerleşiyor.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir