İlk HD 3D Telefon Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Daha önce bir kaç adet 3D telefon çıkmış olsa da HD görüntü kalitesine sahip 3D telefon ilk defa geliyor. Bu ünvana ise VKWorld Discovery S1 sahip oluyor.

Şimdi VKWorld’ün tanıtmak üzere olduğu cihaz, HD çözünürlüğünde olacak. 5.5 inç büyüklüğünde ve Gorilla Glass 3 teknolojisiyle korunacak olan telefon, 720 x 1280 piksel çözünürlüğüne sahip ilk 3D ekranlı akıllı telefon olma özelliğini taşıyacak.

facebook müşteri hizmetleri

HTC ve LG’nin çıkardığı eski versiyon 3D telefonlar Youtube’un 3 boyutlu videoları için çıkarılmıştı ancak görüntü kalitesinin çok iyi olmaması nedeniyle kısa süreli bir video izlense dahi baş dönmesi oluşturduğu konusunda çok eleştiri toplamıştı. Yeni çıkan VKWorld Discovery S1 telefonu ise bunu tamamen kapatarak HD bir şekilde 3 boyutlu görüntü vererek tüm fiziksel oluşabilecek problemleri olabildiğince kaldırıyor.

Cihazın ne zaman ve ne kadarlık bir fiyatla piyasaya sürüleceğine dair herhangi bir bilgi olmasa da yakın bir süre içerisinde cihazın tüm bilgileri ile birlikte açıklamaların geleceği bekleniyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir