Indiana Jones 5 Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Efsane serisi Indiana Jones’un beşinci filminin çekileceği duyuruldu. Harrison Ford’un tekrar filmde oynayacağının da kesinleşmesinin ardından film ile ilgili diğer detaylarda belli oldu. Steven Spielberg ve George Lucas tarafından 1981 yılında yaratılan film Indiana Jones, gişeden olumlu not almasının ardından, 3 film daha çekerek toplamda 4 filmlik bir seri oluşturmuştu.

facebook müşteri hizmetleri

Filmlerin tümünde başrol Indiana Jones’u Harrison Ford oynamıştı. Vizyona gireceği tarih netlik kazanmasa da 2019 yılının sözünün geçtiği filmde ise beşinci kez 73 yaşındaki aktör Henrison Ford’un yer alacağı ifade edildi. Film serisi yıllar boyunca Indiana Jones başlığının altında yan bir isme sahip olmuştur. Son derece ilgi çekici isimleri barındıran isimler sırasıyla şu şekilde izleyicilere sunulmuştur:

“Indiana Jones: Kutsal Hazine Avcıları”, “Indiana Jones: Kamçılı Adam”, “Indiana Jones: Son Macera”, “Indiana Jones: “Kristal Kafatası Krallığı”. Disney bu konuda serinin beşinci filmi ile ilgili detaylar vermekten kaçınıyor. Böylece film ile ilgili yalnızca Steven Spielberg, David Koepp, Harrison Ford isimlerin yer aldığını biliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir