Instagram Arama Özelliği Geliştirildi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Günden güne hayatımızın her noktasına etki etmeye devam eden sosyal medya kanalları içerisinde önde gelen Instagram platformu tüm hızıyla gelişimine devam ediyor. Etkileşim oranının da en yüksek olduğu geçtiğimiz dönemde farklı sosyal medya analizleri sonucu belirlenen platforma bu sefer de detaylı arama özelliği getirildi. Instagram arama özelliği içerisinde konum, hashtag ve kullanıcı adlarına göre farklı aramaları yapmak mümkün.

Web sürümüne gelen yeni Instagram arama özelliği ile birlikte özellikle bilgisayar başında da Instagram kullanmayı seven birçok kullanıcının ilgili aramaları en hızlı şekilde yapıp ulaşmak istediği bilgilere anında erişebilmesini sağlamak platformun öncelikli hedefi.

facebook müşteri hizmetleri

Instagram arama özelliğinin de sunulması ile birlikte birçok kullanıcı, Instagram’ın internet arayüzü üzerinden de kullanılabilir olmasını tekrar gündeme getirmeye başladı. Halihazırda farklı uygulamalar aracılığıyla Instagram’a fotoğraf yüklemek mümkün olsa da platform bu özelliği hala kendi bünyesi içerisinde bulundurmuyor.

Toplu çekilen fotoğrafların düzenleme işi bittikten sonra direkt olarak internet tarayıcısı üzerinden filtreleri seçip yükleyebilmek sizce de daha kullanışlı olmaz mıydı? Anlaşılan platform, özellikle mobil arayüz üzerinden Instagram’ın daha keyifli olduğunu ve bu platformda gelişim sürecine devam edeceği konusunda ısrarcı. İlerleyen dönemlerde tüm özellikleriyle Facebook ve Twitter gibi Instagram platformunu da kullanır mıyız tahmin etmek çok güç ancak özellikle sosyal medya yöneticilerinin bu satırları okurken “Keşke…” dediğini duyar gibiyiz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir