Instagram Kamerası Ön Satışa Çıktı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Kickstarter kampanyası olarak başlayan, Polaroid tarafından finanse edilerek devam eden projenin sonucunda ortaya çıkan Instagram ikonu şeklindeki Polaroid Socialmatic Camera ön satışta.

2 yıl önce Instagram Socialmatic ismiyle ortaya atılan proje ADR Studio ekibi tarafından geliştirildi. Açtıkları Kickstarter sayfası ile Polaroid firmasının da dikkatini çeken ekip, sonunda projeyi gerçekleştirmeyi başardı.

socialmatic_zink

facebook müşteri hizmetleri

Yaklaşık 2 yıl süren bir geliştirme aşamasının ardından tamamlanan Instagram logosu şeklindeki fotoğraf makinası Polaroid Socialmatic Camera internet üzerindeki çeşitli sitelerde ön satış seçeneği ile ortaya çıktı.

Görsel olarak Instagram ikonuna benzeyen makinayı diğer dijital makinalardan ayıran en önemli özellik ise hızlı fotoğraf baskısı özelliği. Bu sayede çektiğiniz fotoğrafa hem dijital olarak hem de küçük kağıtlara basarak sahip olabilirsiniz. Bastığınız kağıdın köşesine eklenecek QR kodu ile fotoğrafın Instagram versiyonuna ulaşmak da kolay hale geliyor.

polaroid_socialmatic_tech2

14 megapiksel kameraya sahip olan Polariod Socialmatic Camera‘nın ekranı ise 4.5 inç. Hem Wi-Fi hem de GPS desteği bulunan telefonda Android işletim sistemi kullanılıyor. 4GB dahili hafıza ve MicroSD kart ile 32 GB’a kadar arttırılabilen harici depolama alanı sunan Polaroid Socialmatic Camera‘nın ön satış fiyatı ise 299 dolar olarak belirlenmiş.

Cihazın 1 Ocak 2015 tarihinden itibaren satışa sunulması bekleniyor.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir