İnstagram Şifre Değişikliği

facebook android iphone ayarlari

İnstagram Şifre Değişikliği
5 - 2 OY

 

İphone instagram şifre değiştirme, instagram şifre değişikliği, mobil cihaz instagram şifre değiştirme

İnstagram üzerinden şifre değişikliği yapmak için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Biz bu şifre değişiklik işlemini İphone üzerinden gerçekleştirdik. Şifrelerin hayatımızdaki önemi gün geçtikçe artıyor o yüzden şifrenizi belirlerken en az 8 karakter, harf ve rakam içeren içerisinde en az bir büyük harf ve en az bir küçük harf barındırmanız şifrenizin başka kullanıcılar tarafından erişimini daha da zorlaştıracaktır.

İnstagram Şifre Değiştirme

Şimdi geçelim şifre değişikliğine. Öncelikle İnstagram uygulamamıza giriş yapıyoruz.Daha sonra ekranınızın sağ alt köşesindeki profil sekmesine giriş yapıyoruz. İnstagram şifre değişikliğiDaha sonra açılan ekrandan sağ üst köşedeki Ayarlar sekmesine giriş yapıyoruz. İphone instagram şifre değiştirme

facebook müşteri hizmetleri

İphone İnstagram Şifre Değiştirme

Yeni açılan ekran üzerinden şifre değiştir sekmesine dokunuyoruz. İnstagram mobil şifre değişikliğiAçılan yeni ekranda sizinde gördüğünüz gibi mevcut şifreniz, yeni şifre ve şifre onayı ile doğru bir şekilde şifre girişi yaparak bitti butonuna tıklıyoruz. İphone mobil uygulama şifre değişikliğiİnstagram üzerinden şifre değişiklik işlemi bu şekilde. Şifreniz değiştirdikten tekrar erişimde yeni şifreniz ile hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir