Instagram Takipçi Hilesi Nasıl Yapılır?

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Gün geçtikçe artan sosyal medya kullanımı ile birlikte hem firmaların hemde kişilerin sosyal medya takipçi sayısının büyük önem kazandığını hepimiz biliyoruz. Bu yazımızda da sizlere instagram takipçi hilesi ile takipçi sayınızı ufak meblağlar ile nasıl artırabileceğinizi ve sonrasında neler yapmanız gerektiğini detaylarıyla anlatacağız. Ancak her şeyden önce eğer kısıtlı bir bütçeniz yoksa veya sadece havam olsun diye bu işlemi yapmıyorsanız organik olarak beğenilerinizin artmasının en doğrusu olacağını söylemeden geçmeyelim.

Instagram takipçi hilesi yapmanın firmanızın veya kişisel sayfanızın çok fazla bot ile yada istenmeyen kişi ile dolacağını ve gerçek kişilerin paylaşım yaptığınız alan ile ilgili değillerse çok hızlı bir şekilde azalacağının da altını çizmekte yarar var. Her şeyden önce sırası ile Instagram takipçi sayısı artırma için organik olarak neler yapılabileceğini, daha sonra da instagram takipçi hilesi ile ilgili fikirlerimizi paylaşalım.

Instagram Takipçi Sayınızı Organik Olarak Artırmak En İyisi

İlgi alanlarınız veya firmanızın üzerinde çalıştığı ana konuya dayanarak takipçilerinizi organik bir şekilde artırmak yukarıda da bahsettiğimiz gibi sizin için en iyi çözüm olacaktır. Peki bunun için neler yapılabilir?

Her şeyden önce yaptığınız işle ilgili insanların dikkatini çekebilecek paylaşımlarda bulunmaya özen gösterin. Herkes bunu yapıyor dediğinizi duyar gibiyim. Sizin burada ayrılacağınız noktanın “herkesten farklı” bir şeyler yapmak olması çok önemli. İnsanların komik şeyleri daha çok hatırladığını ve paylaştığını, bunun yanında ilgi alanınız ile ilgili son gelişmeleri her platformda takip etmeyi sevdiklerini unutmayın. Sosyal medya kullanıcılarının yaptığı en büyük hatalardan biri karşılarındaki kişilerin kendilerinden çok farklı olduğunu düşünmeleridir. Hayır! Nasıl siz farklı firmaları takip ediyorsanız, onlar da sizi takip eden sizden farksız kişiler. Altın kuralınızın bu olduğunu, insanların ilgisini çekmek için önce kendi ilginizi çekmeniz gerektiğini unutmayın.

facebook müşteri hizmetleri

instagram takipçi hilesi

Hashtag Kullanımı Çok Önemli

Gerek organik olarak instagram takipçi artırma yöntemlerinde gerek instagram takipçi hilesi ile takipçi artırmada kalıcılığı sağlamak için ilgi alanlarınızı paylaşan insanların, daha doğrusu hedef kitlenizin takip ettiği ve sık kullandığı hashtagleri kullanmaya özen gösterin.

Takipçi Sayınızın Başlangıçta Fazla Olması Her Zaman İyidir

Yeni bir instagram hesabının takip edilmesi için özgün paylaşımlar yapıyor olmasının yanında en önemli unsurlardan biri de başlangıçta sahip olduğu beğeni sayısıdır. Birçok internet sitesi ve kuruluşun instagram beğeni hilesi ve instagram takipçi hilesi gibi isimlerle gerçek ve bot kullanıcıları sattığını biliyoruz. Bu firmalardan herhangi birinin ismini burada vermek istemiyorum ancak Google’da arama yaparsanız çok kısa sürede kendinize uygun fiyatlı bir paket bulabileceğinizden eminim. Bu nokta altını tekrar çizelim: Eğer kısıtlı bir bütçeniz yoksa bu artışı organik olarak sağlamak daha sağlıklıdır. Daha çok vaktinizi ve emeğinizi harcayarak gerçek kişilerin sizi takip etmesini sağlamak her zaman kalıcılığı sağlar.

Ancak yukarıda da belirttiğim gibi başlangıçta takipçi sayınızın fazla olması insanların daha çok ilgi göstermesini ve sizi daha kolay takip etmesini sağlayan bir unsurdur. Siz de 10 bin beğenisi olan bir sayfayı mı yoksa 100 beğenisi olan bir sayfayı mı beğeneceğinizi bu noktada kendinize sorun.

Instagram Beğeni Hilesi ve Instagram Takipçi Hilesi Nasıl Yapılıyor?

Yukarıda instagram takipçi hilesi ve instagram beğeni hilesi için farklı platformlar olduğundan bahsetmiştik. Bu firmaların size nasıl takipçi sağladığından da kısaca bahsedelim. Gerçek kişilerin sayfanızı veya profilinizi beğenmesini yada takibe almasını sağlayan firmalar bunu genelde daha önce kişinin herhangi bir uygulama ile profil yetkilerine erişim izni vermesiyle elde ediyor. Böylece kullanıcı kendisi beğenmese dahi daha önce uygulama içerisinde okumadan tıkladığı izinlerden dolayı herhangi bir sayfayı uygulama tarafından beğenebiliyor.

Bot kullanıcılar ise kullanılmayan hesaplardan veya sahte olarak program ile hazırlanmış hesaplardan oluşuyor. Instagram beğeni artırma ve instagram takipçi hilesi ile ilgili bizim söyleyeceklerimiz bu kadar. Başlangıçta bir miktar takipçi aldıktan sonra kendi alanınız ile ilgili özenli çalışmalar yaparak kısa sürede daha iyi yerlere gelmeniz dilediğiyle.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir