Instagram Yeni Güncellemesi İle Farklı Araçlara Son Verecek

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Etkileşim ve ulaşılan kişi sayısında en aktif platform olarak yayın hayatına devam eden Instagram, getirdiği yeni özellikler ile de kullanıcıların diğer fotoğraf düzenleme araçlarını kullanmayı bırakmasını, yalnızca Instagram üzerinden tüm düzenleme işlemlerinin kolayca yapılmasını hedefliyor.

Buna yönelik olarak instagram yeni güncellemesi ile birlikte getirilen hızlı düzenleme seçeneği, kullanıcıların fotoğraflarını yüklerken görsel, metin yazımı, filtre ve etiket gibi farklı farklı ekranlarda vakit kaybettiği tüm işlemleri ortadan kaldırıyor. Instagram yeni güncellemesi ile birlikte belirttiğimiz tüm özellikler tek bir ekranda toplanarak kullanıcıların en hızlı ve rahat şekilde içeriklerini Instagram’a yüklemesi öngörülüyor.

facebook müşteri hizmetleri

Mobil uygulamaların her geçen mağazalarda birikmeye devam ettiği ve Facebook, Twitter ve Instagram gibi önde gelen sosyal medya kanalları için her gün onlarca yeni düzenleme uygulaması ortaya çıkıyor. Ekstra çıkan uygulamalar artmaya devam ettikçe de kullanıcılar bu platformlarda, özellikle de Instagram içerisinde geçirdikleri vakit oldukça azalıyor.

Şöyle ki fotoğraf düzenleme için farklı uygulamalarda doğru renk ve ışığı yakalamaya çalışan, bir yandan da farklı filtreleri ve boyutları deneyen kullanıcı dakikalarını bu uygulamada harcayıp Instagram’a fotoğrafını yüklüyor. Instagram’a bir fotoğraf yükleme ise ortalama 15-20 saniye arası bir vakit alıyor.

Instagram yeni güncellemesi ile birlikte bunun önüne geçmeyi hedeflemeyen firma, ekstra çıkan fotoğraf düzenleme uygulamalarının birçoğunun da kökünü kazıyacak gibi duruyor. En çok instagram için yardımcı uygulamaların çıktığı düşünülürse firma tarafından verilen bu kararın oldukça isabetli olduğunu söylemek yanlış olmaz.

En iyi fotoğraf düzenleme araçları yazımız da dikkatinizi çekebilir.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir