Instagram’a Yeni Filtreler Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Instagram, tam iki yıl sonra, yeni filtreler ile karşınızda.

iOS ve Android için dev bir güncelleme paketi geliyor. Yayınlanacak yeni güncelleme ile birlikte 5 yeni filtre ve filtrelerin uygulamada nasıl gözükeceğini düzenleme şansı getiriliyor.

Güncelleme ile birlikte Crema, Slumber, Ludwig, Aden ve Perpetua filtreleri uygulamaya ekleniyor. Ayrıca filtrelerin bulunduğu kısım da yenilenmiş durumda. Artık filtreleri seçtiğinizde, fotoğrafınızda nasıl gözükeceklerine dair minik bir resim görebiliyorsunuz.

Instagram-update

facebook müşteri hizmetleri

Artık kullanıcılar filtreleri kullanım sıklığına göre sıraya koyma veya kullanmadığı filtreleri saklama şansına sahip. Filtre kısmında “Manage Filters” seçeneği ile ulaşılan bu kısım sayesinde, en çok kullandığınız filtreleri en üste koyabilir, daha sonra rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Instagram‘a en son Aralık 2012’de Mayfair ve Willow filtreleri eklenmişti. Şimdi eklenen 5 yeni filtre ile birlikte toplamda 24 filtre seçeneği kullanıcıların hizmetine sunulmuş oldu. Söylenenlere göre yeni filtreler kamera teknolojisinin gelişmesinden ve akıllı telefon kullanıcılarının yaratıcılıklarından esinlenerek yaratılmış.

Fotoğraf trendleri evrim geçiriyor ve telefonunuzun kamerasının yapabilecekleri büyük oranda gelişmiş durumda. Topluluğumuzda büyük bir yaratıcılık görüyoruz. Sadece paylaştıkları anları değil, çektikleri fotoğraf ve videoların kompozisyonu ve düzenlemesi de var. Bu özellikler, o görüntülere duyguları katıyor ve onları güzel hale getiriyor.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Comments are closed.