İnternetsiz Oynanabilen Android Oyunlar

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Tıpkı geçtiğimiz günlerde yaptığımız haftanın en iyi android uygulamaları serimiz gibi şimdide internet bağlantısı gerektirmeden oynanabilen android oyunlar önereceğiz. İnternetsiz oynanabilen android oyunlar olarak adlandıracağımız bu yazımızda, internetiniz olmasa dahi oynayabileceğiniz başarılı ve eğlenceli oyunları listeliyeceğiz. Öncelikle vereceğimiz bu oyunları herhangi bir sıralaması bulunmuyor, karışık bir şekilde veriyoruz. Diğer yandan oyunlar Android platformu için öneriyoruz ve Google Play Store’da tamamen ücretsiz olduğunun altını çizelim.

İnternetsiz Oynanabilen Android Oyunlar

Hanger World – Rope Swing

Hanger World oyunu arcade kategorisine hitap eden bir oyundur. Oyun içerisinde bir ip yardımı ile sürekli sallanan karakterimizi parkurdan geçirerek o parkuru bitirmeye çalışıyoruz. Ayrıca oyunda çeşitli kol kopması gibi durumunda kan efektlerininde verildiğini belirtelim.

facebook müşteri hizmetleri

Lost in Harmony

Güzel grafikleri ile beğenilen bir oyun olan Lost in Harmony, oyununda sonsuz koşu ile ritim materyallari birleştirilerek ortaya çıkartılmış bir oyun diyebiliriz. Oyunda aşılacak adımlar ile ilgili müzikler arkaplanda çalarken, sezgiler devreye giriyor. Oynayış kamera açısı ise arkadan değil tam tersine önden olarak yapılmış.

Bouncy Football

Bouncy Football oyunu için eski tip mobil oyun diyebiliriz. Oyun içerisinde ekrana tıklayarak topu sektiriyor ve karşı kaleye gol atmaya çalışıyorsunuz. Gol atarak skor alıyor ve en yüksek skoru alan oyuncu oyunu kazanıyor.

Protect The Planet

Başarılı geliştirici Ketchapp tarafından yapılan Protect The Planet oyunu arcade türüne hitap eden bir oyundur. Gezegene çarpmak üzere olan gök taşlarını etkisiz hale getirmek zorundasınız. Bunuda gezegen etrafında bulunan uydular tarafından yapıyorsunuz.

Tavsiye Yazı : Haftanın Android Uygulamaları

Watch out Zombies

Aksiyon kategorisine sahip bu oyun internetsiz oynanabilen android oyunlar arasında en aksiyonlu oyun diyebiliriz. Siyah beyaz bir dünyada tek başınıza zombilerle dolu sokakları temizlemeye çalışıyorsunuz. Saldırıya geçen zombileri tuzak veya silahlar ile öldürerek haritaları temizlemeye başlayın !

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir