İnternetten 3 dakikada kasko ve trafik sigortası nasıl alınır?

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Trafik ve kasko sigortasına ihtiyacınız var ancak bunun için sigorta şirketlerinde araştırma yapacak vaktiniz yok. Daha önce araç sigortanızı internetten almayı denediniz mi? Kasko ve trafik sigortasını internetten 3 dakikada almanız mümkün. Peki Nasıl?

Farklı sigorta şirketlerinin kasko ve trafik sigortası tekliflerini karşılaştırmalı olarak sunan Koalay, araç sigortası satın almayı 3 dakikaya indiriyor.

Online sigorta broker’i Koalay’da kendiniz ve aracınızla ilgili 5 basit soruya yanıt verip anında teklif alabilir, Koalay’ın sunduğu teklifler arasından bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun olanı belirleyip kolayca poliçenizi satın alabilirsiniz.

Kolay ve hızlı adımlarla ilerleyebileceğiniz sitede, farklı sigorta şirketlerinden aynı anda teklif alabiliyorsunuz. Bu sayede birden çok şirketinin kasko ve trafik sigortası fiyatlarını karşılaştırarak en hesaplı poliçeye ulaşabiliyorsunuz.

facebook müşteri hizmetleri

Bu işlemlerin sadece 3 dakika sürmesi büyük kolaylık. Böylece hem yorulmadan, hem de fazla vakit harcamadan sigorta işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca sigorta şirketlerini sorgulayarak sunduğu teklifler için hiçbir gizli ücret almıyor.

Koalay’dan seçtiğiniz sigorta poliçesini kredi kartı ile peşin veya taksitli olarak güvenli bir şekilde satın alabiliyorsunuz.  Bilgileriniz SSL ve SET protokolü ile güvence altına alındığı ve üçüncü partilerle paylaşılmadığı için son derece güvenli bir alışveriş yapabiliyorsunuz. Poliçenizi kendi mailinize gönderip yazıcıdan çıktısını almanız da mümkün. Yasalara göre, elektronik imza kullanılarak hazırlanan belgelerin yazıcıdan alınan çıktıları orijinal belge olarak kabul edilmekte. Satın alacağınız sigorta poliçeleri elektronik olarak imzalandığı için, tarafınıza e-posta ile gönderilen poliçenin yazıcınızdan alacağınız çıktısı evrak aslı olarak kabul ediliyor.

Koalay.com sigorta şirketlerinden farklı seçenekler sunabiliyor. Mapfre Genel Sigorta, HDI, Güneş Sigorta, Sompo Japan Sigorta, Anadolu Sigorta, Allianz, Zurich Sigorta, Aviva, Groupama, Ergo, Aksigorta, Raysigorta gibi çeşitli sigorta şirketleriyle çalışan Koalay, farklı bütçelere  göre seçenekler sunuyor.

Araç sigortası satın almaya fazla vakit harcamak istemiyorsanız, bu işin en pratik ve hızlı yolu olan Koalay.com’u tercih edebilirsiniz. 

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir