iOS 10 yenilikler ve çıkış tarihi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

iOS 10 yenilikler, iOS 10 çıkış tarihi, iOS 10 özellikler iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6s iOS 10 detayları

Apple’ın son sürümü olan İOS 10 ile ilgili tüm yenilikler, çıkış tarihi ve hangi cihazlarda kullanılacağı ile ilgili bilgileri makalemizde topladık.

iOS 10 yenilikler ve çıkış tarihi

Şuana kadar ki en yüksek sürümünü tanıtan Apple birçok yenilik ile karşımızda. Yeniliklerin başında Mesajlar gelmektedir, mesajlarda birçok yeniliğe giden Apple artık kendi çıkartmalarını yapıyor. El yazısı ile artık kendi mesajınızı kendi el yazınız ile yazarak gönderim sağlayabiliyorsunuz. Mesaj balonlarınızı kendi isteğinize göre ayarlayabiliyorsunuz.

İos 10 mesajlar

Görünmez mürekkep ile gizli bir mesaj veya resim gönderebilir ve ufak bir hareket ile dosyaları görüntüleyebilirsiniz. Tapback ile altı hızlı mesajdan birini hemen gönderebilirsiniz. Çıkartmalar ile App store üzerinden indirerek istediğiniz bir çıkartmayı gönderebilirsiniz.

Siri artık sizin belirlemiş olduğunuz favori uygulamalarınızda da çalışacak. App Store üzerinden indirdiğiniz favori uygulamalarınızda artık Siri’yi kullanabileceksiniz. İos 10 yeni özellikler

facebook müşteri hizmetleri

İOS 10 Haritalar

Harita uygulaması ile artık rezervasyon yapabiliyorsunuz. Yani bir restoran üzerinden rezervasyon yapabiliyorsunuz ve bunu sadece haritalar uygulamasının içerisindeyken gerçekleştirebileceksiniz.

Akıllı evim teknolojisi ile telefonunuzdan elektrikleri açabilir, panjurları indirebilirsiniz. Bu işlemleri telefonunuzdan anında gerçekleştirebilirsiniz.

İphone cihazımızı kaldırdığınızda telefon otomatik olarak uyanacak ve bildirimlerinizi görüntüleyebilir hale gelecektir. Bu özellik sayesinde İphonu’nuzu yerinden kaldırmanız yeterli olacaktır. İos 10 haritalar İki dilde yazı yazabilme olanağı sadece mesajlar uygulamasında gerçekleştirebilirsiniz. Yani dil değiştirmeden iki farklı dilde yazı yazabilme şansı sunuyor.

İphone Music uygulaması yenilendi, yeni özellikler ile müzik dinlerken o parçanın sözlerini de aynı anda görüntüleyebileceğiz. Ek olarak görsel anlamda da birçok değişiklik sunulmuş durumda. İos 10

İOS 10 Çıkış Tarihi

Apple cihazın çıkış tarihi olarak sonbaharı göstermektedir. İOS 10 için bir süre daha beklememiz gerekecek gibi görünüyor.  Apple yeni ürününü ilk olarak İphone 7 ve İphone 7S ile piyasaya sürmesi bekleniyor. İOS 9 numara engelleme nasıl yapılır ?

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir