iOS 100 Floors Oyun İncelemesi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

iOS ile oynayabileceğimiz en güzel oyunlardan birisi 100 Floors. Özellikle “Room Escape” ve “Puzzle” tarzında oyunları seviyorsanız sizi kısa süre içinde kendisine bağlayacaktır.

Adında da anlaşılacağı üzere 100 katı olan kuleden kaçmaya çalışıyorsunuz. Bu yüzden de her bir kattaki asansör kapılarını açmanız gerekiyor. İlk başlarda sadece asansör tuşuna dokunmak gibi basit olan bölümler ileride oldukça zorlaşıyor. Matematik işlemleri, dikkat ve cihazınızın farklı özelliklerini kullanmak gibi şeyler yapmanız gerekiyor. Mesela telefonun ses tuşları ile oyunda çıkan paneli kontrol etmek, sarsarak eşyaları düşürmek gibi şeyler de bunlara dahil.

facebook müşteri hizmetleri

Oyun tek bir ekranda geçiyor, room escape oyunlarındaki gibi yan alanlara geçmek gerekmiyor. Bu yüzden puzzle zorluğunun azalacağını düşünebilirsiniz fakat bu yanlış olur. Oynarken oldukça zorlandığım bölümler olmadı değil. Oyun sizin bütün düşünce ve dikkatinizi kullanmanızı sağlıyor.

Aynı zamanda oyunu bitirdiğiniz de ekstra bölümler de açılıyor. Oyunun standart olarak başladığı ve bitirince diğer bölümleri açtığınız kısmın adı Main Tower. Bu kısımı bitirdikten sonra gelen kısım Annex’te ise bu kısmın devamı niteliğindeki bölümleri oynuyoruz. Seasons Tower’da ise Yeni Yıl, Sevgililer günü gibi temalı olan katlar bulunmakta. The Castle ise orta çağ temalı katları ile dikkat çekiyor.

Uygulama ücretsiz olduğu için bazı reklamlar da oyunun içinde bulunmakta. Aynı zamanda uygulama içi satın alım sunuluyor 1.99 TL’ye reklamları kaldırabiliyorsunuz.

Grafikleri ve ses efektleri mobil oyundan beklenen standartlarda ve oldukça hoş. Eğer bu tarz oyunları seviyorsanız 100 Floors uzunca bir süre sizi eğlendirecektir.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir