iOS 8.3 Beta 4 Yayınlandı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Henüz iki hafta önce üçüncü betası ile duyurulan iOS 8.3’ün Apple yeni güncellemesini yayınladı.

iOS 8.3 Beta 4 güncellemesi OTA olarak sunuluyor. iOS 8.3 Beta 4 Türkçe Siri ile geliyor fakat yüklemek için bir geliştirici hesabına ihtiyaç var.

Ayrıca iOS 8.3 beta 3’de öne çıkan özellikler şöyleydi. Gmail ve ajanda uygulamalarında entegrasyonlar, mesajlarda filtreler ve Siri için dil desteği.

Güncellemenin nasıl yükleneceği ve özellikleri ile ilgili detaylar da şu şekilde:

İOS 8.3 Beta 4 Nasıl Yüklenir ?

Cihazınızda iOS 8.3 Beta 3 yüklüyse Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme bölümünü izleyerek iOS 8.3 Beta 4 sürümünü güncelleyebilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

İOS 8.3 Beta 4 Güncellemesi ile Çözülmesi Beklenen Sorunlar

İOS 8 beraberinde sorunlar ve hatalar gelirmişti.Apple bunları İOS 8.3 beta 4 ile kaldırmayı hedefliyor. Bu sorunlardan bazıları şu şekildeydi.
Yavaş çalışan tarayıcı, web sayfalarına geç baglanması, ahizeden sesin kısık gelmesi, App Store’dan uygulama indirirken veya güncellerken oluşan hata, arayüzde takılmalar ve bunun gibi bazı sorunlar İOS 8.3 Beta 3 ve İOS 8.3 Beta 4 güncellemesi ile ortadan kalkması bekleniyor.

iOS 8 Kullanım Oranı Ne kadar Yüksek

Haftanın iOS Uygulamaları – 004

iOS 8.2 Güncellemesi Yayımlandı

İOS 8.3 Beta 3’deki İki Gizli Özellik

İOS 8.3 Beta 3 ile iki özellik keşfedildi bunlardan birincisi telefon rehberinizden siri ile arama yapılabilme özelligi bunun için “Hey Siri” demeniz yeterli dedikten sonra rehberinizdeki isimi söylemek ve son olarak telefon ara/aç şeklinde komut vermek.
İkinci özellik ise App Store üzerinden herhangi bir oyun veya uygulama indirirken şifre sorması sorunun ortadan kalkması, ayarlardan bunu açıp kapatılabiliyor. İşte bu özellikler İOS 8.3 Beta 4 yayınlandıktan sonra daha anlaşılır açıklayıcı bir hale gelecegi bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir