iOS 8.3 İndirilmeye Sunuldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Apple bir süredir testlerini yaptığı ve yayınlanma tarihine hazırladığı İOS 8.3 güncellemesini nihayet indirilmeye sundu. İphone 4S ve İpad 2’nin üzerindeki cihazlara sunuldu. İOS 8.3 indirilmeye sunuldu ardından gelen özellikler merak ediliyor. Gelen bilgilere göre hata iyileştirilmeleri, performans geliştirmeleri ve tamamen baştan düzenlenmiş ve tasarımı değiştirilmiş Emoji klavye ile geliyor. İOS 8.3 İndirilmeye sunuldu haberinin ardından kullanıcıların yorumalarına göre en yoğun içerikli güncelleme olduğu söyleniyor.

Ayrıca İOS 8.3 indirilmeye sunuldu fakat tek başına gelmiyor Türkçe Siri ile geliyor. Türk kullanıcılarının merakla beklediği Siri nihayet türkçe dil desteği ile geliyor. İOS 8.3 indirilmeye sunuldu ve Apple tarafından yayınlanan resmi güncelleme içeriği tam olarak şöyle :

Performan iyileştirmeleri şunlar uygulama başlatma, mesajlar, Wifi, Safari, Klavyeler, Denetim merkezi bu bölgelerin performanslarında iyileştirmeler var.
Wifi ve bluetooth bağlantılarında kopma, kesilme ve zayıf ağ hatalarında düzenlenmeler ve iyileştirmeler ile geliyor. Ayrıca Apple kullanıcılarını rahatlatmak adına firmalardan gelen Spam mesajlar ile ilgili bir çalışma yapıyor ve gelen spam mesajı altında Spam kutusuna yollama tarzında bir işlev bulunuyor gelen reklam mesajını spam olarak gönderince Apple bunu spam olarak listesine kayıt ediyor ve İphone kullanıcılarına bir daha o mesajı yollamıyor. Tabi bu özelliği ios 8.3 güncellemesi ile eklemesi bekleniyordu.

facebook müşteri hizmetleri

Cihazınızın “Yazılım Güncelleme” Kısmından İOS 8.3 güncellemesine ulaşabilirsiniz.

ios8.3

 

iOS 8.3 ile Gelebilecek Diğer Özellikler

Emoji sayıları artıyor
Apple Pay’ın Çin’de kullanıma sunulacak
Google hesaplarına Uygulama şifresi Olmadan giriş imkanı
Kablosuz iletişim yani kablosuz olarak İOS cihazlarını otomobillerle bağlayabiliyorlar.
CarPlay desteği ile araçlarına ios cihazlarını bağlayıp servisten yararlanıyorlar.
Health uygulamasında bazı güncellemeler
Siri’ye Türkçe dil desteği geliyor
Çeşitli performans artışlar ve iyileştirmeler

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir