İOS 8.4 Beta 3 Nihayet Yayında

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Apple’a ait mobil işletim sistemi İOS’un beta sürümünde olan 8.4 – 3. beta versiyonu dağıtımı başladı. iOS’in sıradaki güncelleştirmesi ve değişiklik olarak müzik uygulamasında tasarımsal yeniliğe gidilecek olan 8.4 versiyonunun Beta 3 dağıtımına bugün başlandı. Apple, 27 Nisan’da yayınlanan iOS 8.4 Beta 2 yayınlamasının ardından bugün yeni beta yayınlandı. Uzun süredir konuşulan müzik uygulamasıda İOS 8.4 güncellemesi ile karşımıza çıkıyor.

facebook müşteri hizmetleri

Apple, aynı zamanda bir süredir iOS betalarında izlemeye başladığı açık test politikasını da iOS 8.4’e taşımış ve iOS 8.4’ün ilk açık test sürümünü bu beta sürümü ile yayınlamıştı. Bugün de iOS 8.4 Beta 3’ü Over-The-Air olarak yayınlayan Apple’ın, şu anda iOS 8.4 beta yüklü iOS cihazlar üzerinden güncellemek için Ayarlar-Genel-Yazılım güncelleme menüsüne erişerek güncelleyebilirler. Geliştiricilere sunulan iOS 8.4 Beta 3 ile birlikte, açık beta testleri için iOS 8.4  Açık Beta 2’yi de yayınlayan Apple’ın iOS 8.4’ü Haziran sonlarına doğru vermesi bekleniyor.

Gelen özellikler arasında iTunes Radio yenilenmiş ve müzik servisi Beats ile geliyor. Müzik uygulaması ile ön plana çıkacak olan iOS 8.4’ün 8 Haziran günü WWDC’de düzenlenecek olan sunumda duyurulması bekleniliyor. Bakalım İOS 8.4 beklenenleri verecekmi, ve yeni müzik uygulamaları olan Beats kullanıcılar tarafından sevilecekmi. İOS 8.4 ile ilgili yeni detaylar ve gelişmeler geldikçe konumuz güncellenecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir