iOS 9.1 Beta 4 Sürümü

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Daha önceleri de bir önceki sürümünü sizlerle paylaştığımız İOS haberlerine bir yenisini daha eklemek zorunda kaldık. Aslında İOS bu işi alışkanlık haline getirmiş durumda diyebiliriz. Sık sık geliştirdiği ve yükseltiği işletim sistemi ile kullanıcılarını çok iyi heyecanlandıran Apple ve Iphone IPad cihazları şimdiler de geliştirdiği işletim sistemi olan iOS 9.1 Beta 4 ile karşımızda. Beta sürümün yayınlanması ile birlikte teknoloji haberleri arasında en çok merak edilen haberlerin arasına girmesi beklenen İOS yeni sürümü ile sizde tanışmak için haberimizi okumaya devam ediniz.

Bilindiği gibi yeni çıkacak olan Apple telefonu olan IPhone 7 için yeni bir sürüm olabilir denmişti bu sürümün ise kesin olarak iOS 9.1 Beta 4 ve ya bir üstünün olma ihtimali bu haberle birlikte kuvvet kazanmış oldu. Ayrıca bu sürüm ile birlikte birçok sıkıntının çözüleceği ise gelen diğer haberler arasında.

iOS 9.1 Beta 4 Ne Zaman Çıkacak

iOS 9.1 Beta 4

facebook müşteri hizmetleri

iOS 9.1 Beta 4 bugün itibari ile kullanıcıların kullanımına açıldığı ve ücretsiz güncelleme ile siz IPhone kullanıcılarına sunulduğunu belirtmek isteriz. Bu sürüm ile birlikte sizde birçok sıkıntının çözüldüğüne şahit olacaksınız. Apple güncelleştirme konusunda belki de en iyi yazılımcılara ve yazılım ekipmanlarına sahip olduğu muhakkak. Teknoloji haberleri arasında en çok dikkat çeken işletim sistemi olma özelliğini de taşımakta.

iOS 9.1 Beta 4 Yüklenen Modeller

IPhone 4 ve yukarısı için bu güncelleştirmeyi yükleyebilirsiniz. Ayrıca İPad Air 2 ve yukarısı tabletler için de yine bu sürüme geçebilirsiniz.

iOS 9.1 Beta 4 Güncelleştirmesi Nasıl Yüklenir?

iOS 9.1 Beta 4 Sürümü geldi

 

iOS 9.1 Beta 4 sürümünü yüklemek ise telefonunuzun kayıtlı olması ile birlikte çok kolay. Sizin telefonunuzun da UDID kaydı mevcut ise Ayarlar seçeneğinden sonra genel kısmına girerek buradan yazılım güncelleme bölümünü seçerek yüklemeyi başlatabilirsiniz. Teknoloji haberleri ve Apple haberleri için sitemizi takip edebilirsiniz.

Dİğer İOS Haberleri İçin Tıklayınız!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir