iOS 9.2 Beta 1 Yayınlandı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Apple’ın her İOS sürümünde yaptığı gibi iOS 9.2 içinde Beta 1 sürümünü ilk olarak geliştiricilere sunmuştu. Şimdi ise yeni güncelleme olan iOS 9.2 Beta 1 sürümünü tam anlamıyla yayınladı. Bir süredir Beta süreci yani test aşamasında olan İOS 9.1 güncellemesi artık final sürümü ile beraber Apple geliştiricilere iOS 9.2 Beta 1 sürümünü yayınladı. Bu güncelleme ile sistemde yaşanan çeşitli sorunları ve hataları iyileştirilerek performans açısından da pozitif artışlar sağlandı.

facebook müşteri hizmetleri

iOS 9.2 Beta 1 güncellemesinden yararlanabilmeniz için ilk olarak geliştirici hesabınızın olması lazım. Geliştirici hesabınızın olması için ise her yıl belli bir ücret ödemeniz gerekiyor. Bu beta ile gelen özelliklerden biri ise Safari kontrolleri. iOS 9.2 Beta 1 ile gelen diğer yenilikler şu şekilde ; SafariViewController ile artık sisteme 3.parti uygulamalar veya uzantılar yükleyebileceksiniz. Safari üzerinden çalışan ve aktif olan bir eklenti SafariViewController tarafından çalıştırılacak. Safari View Controller Reload takip düğmesi ile uzun dokunarak içerik engellemeden masaüstü sitesi talebi gönderilebilecek. Ve son olarak giriş ekranında kayıt edilen web uygulamalarındaki sorunlar düzeltildi.

iOS 9.2 Beta 1 Alan Cihazlar

iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPad Air, iPad Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4 ve iPod touch 5 – Ayrıca güncellemeden yararlanmak için UDID kaydınız var ise, Ayarlar > Genel > Yazılım güncelleme kısmından yükseltme işlemini yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir