iOS 9.3 Beta 7 Yayınlandı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Apple geliştiriciler ve kullanıcılar için iOS 9.3 Beta 7 güncellemesini yayınladı. Sistemsel hataları gideren iOS 9.3 Beta 7 güncellemesini nasıl yükleyeceğiniz haberimizde. Apple, 21 Mart etkinliği öncesinde iOS 9.3 sürümünün son Beta’sını yayınladı. iOS 9.3 Beta 7 güncellemesini hem geliştirici hesabı olanlara hem de halka açık Beta programına kayıt olanlara sunan Apple, sistemde yaşanan küçük çaplı sorunları çözmeyi hedefliyor.

facebook müşteri hizmetleri

iOS 9.3 Beta 7 güncellemesini; eğer cihazınızın UDID kaydı varsa Apple geliştirici sayfasından IPSW dosyasını indirip, iTunes üzerinden yükleyebilirsiniz. iOS 9.3 Public Beta 7 yüklemek için ilk yapmanız gereken Apple’ın Beta Yazılım Programına kaydolmak. Bunun için beta.apple.com adresine girip, Apple kimliğiniz ile oturum açmanız yeterli.

Apple Beta Yazılım Programına kaydolduktan sonra iOS sekmesinde yer alan enroll your iOS Device bağlantısına tıklayın ve açılan sayfadaki adımlara geçin. Yedekleme ve yedeği arşivleme işleminizi bitirdikten sonra iOS cihazınızdan bu bağlantıya tıklayın ve gerekli profili iOS cihazınıza yükleyin. Bunun için bağlantıya tıkladıktan sonra ekranınızda karşınıza çıkacak adımları takip etmeniz yeterli.

iOS 9.3 Beta 7 güncellemesini alan modeller
iOS 9.3 Beta 7 güncellemesini; iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPad Air, iPad Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4 ve iPod touch 5 alıyor.

One thought on “iOS 9.3 Beta 7 Yayınlandı

 • 10 Haziran 2016 at 19:02
  Permalink

  Dosyaları paylaşmak istiyorsan, ilk Türkçe bulut depolama servisini kullan!
  kutucugum
  LİMİTSİZ ve BEDAVA

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir