iOS 9 Beta 2 Yayınlandı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bildiğiniz üzere İOS’un yeni versiyonu olan İOS 9 yapılan etkinlik ile tanıtılmıştı. İOS 9 ile birçok yenilik ve değişiklik geliyordu. Şimdi ise Apple, geliştiriciler için İOS 9 Beta 2 sürümünü yayınladı. İOS 9 Beta 2 ile gelen yenilikleri haberimizde derledik. WWDC 15 etkinliği ile tanıtılan İOS 9 Beta sürümleri ile geliştiricilere sunulmaya devam ediyor. Beta sürümünü daha çok oluşan eksiklikleri ve hataları tesip edip geri bildirim ile Apple‘a iletilmesi için yapılan bir yöntem diyebiliriz.

facebook müşteri hizmetleri

İOS 9 Beta 1 sürümünde oluşan sorunlardan biri ise aşırı batarya kullanımı ve stabil bir şekilde çalışmaması idi. O nedenden dolayı Apple, geliştiriciler için yeni İOS 9 Beta 2 sürümünü yayınladı. Öncelikle İOS 9 Beta 2 sürümünü indirebilmeniz için geliştirici hesabınızın olması ve bu hesabı kullandığınız cihazın UDID kaydı olması gerekiyor. Eğerki geliştirici degilseniz önümüzdeki saatler içerisinde iOS 9 Beta 2 IPSW dosyaları büyük bir ihtimalle internete düşecektir.

İOS 9 Tüm Özellikleri

iOS 9 Beta 2; iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad Air, iPad Air 2, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3, iPhone 4s (!), iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus ve iPod touch 5. nesil modellerine yüklenebiliyor. Eğer sizde yukarıdaki cihazlardan birine sahipseniz yeni yayınlanan beta sürümden faydalanabilirsiniz. Ayrıca geliştirici hesabına sahip olmak için Apple’a yıllık 100 dolar gibi bir fiyat ödemeniz gerekiyor. Bakalım bu sürümde herhangi bir eksiklik ve iyileştirilecek nokta olacakmı. Sistemin tam sürümünün ne zaman çıkacağı ise henüz belli değil.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir