İOS 9 Beta 5 Yayınlandı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Apple’ın yeni işletim sistemi olan İOS 9 bilindiği üzere hala test aşamasında. Apple bu sistemi için yeni bir güncelleme yayınladı. Final sürümünün çıkışı yaklaştıkça geliştiriciler için İOS 9 Beta 5 sürümü yayınlandı. İOS 9 ilk olarak WWDC 15 etkinliği ile tüm kullanıcı ve geliştiricilere tanıtılmış ve onun sonrasında belli aralıklar ile Beta sürümleri paylaşılmaya başlamıştı. Geçen hafta Beta 4 sürümünü geliştiricilere açan firma şimdi ise İOS 9 Beta 5 güncellemesini resmi olarak yayınladı.

facebook müşteri hizmetleri

Geliştiriciler için yayınlanan İOS 9 Beta 5 sürümünü yükleme işlemleri ise şu şekilde ;
İlk olarak İOS 9 Beta 4 sürümünü yüklemiş olmanız gerekmektedir. Daha sonra cihazınızdan Ayarlar > Genel > Yazılım güncelleme kısımına girerek 13A4325c nolu İOS 9 Beta 5 güncellemesini indirebilirsiniz. Apple’ın İOS 9 final sürümünü Eylül ayı ortalarında paylaşması bekleniyor. Beta sürümlerini paylaşarak geliştiriciler tarafından aldıkları geri bildirimler doğrultusunda sistem eksiklerini final sürümüne kadar tamamlayıp iyileştiriyorlar.

Beta 5 sürüm güncellemesi ile beraber çeşitli sistem iyileştirmeleri haricinde çeşitli yeni duvar kağıtları eklenmiş durumda. Diğer yandan Wifi bağlantısındaki hızınız yavaşladığı veya zayıfladığı anda Wifi yardım adında yeni bir seçenek eklenmiş durumda. Yeni güncelleme ile gelecek yenilikler şimdilik bu kadar yakın zamanda final sürümü ile beraber İOS 9’a tam anlamıyla merhaba diyebileceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir