iOS 9 Beta Herkes Tarafından İndirilebilir

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Yeni Apple ürünlerinin temeli olan iOS 9 Beta, herkese açık bir şekilde indirilmeye sunuldu. Eğer bir Apple cihaz sahibi iseniz hemen indirebilirsiniz.
Bu yıl 8 Haziran ayında Apple, yılın en oylumlu ve önemli etkinliklerinden biri olarak tabir edilen ve gerçekleşen WWDC 2015 ile karşımıza çıkmış ve etkinliğin yıldızı olan iOS 9 güzel bir şekilde tanıtarak , o günden sonra Apple kullanıcılarını amatör bir bekleyişin içine doğru emin  adımlarla ilerletmişti.

facebook müşteri hizmetleri

Ancak bu bekleyiş o kadar uzun sürmedi ve Apple’ın mobil cihazlar için en son versiyon işletim sistemi, beta olarak her insana özgün şekilde sunuldu. Bütün Apple ürünleri kullanıcıları iOS 9’un beta sürümünden yararlanabilecek. Kullanıcıların yapmaları gerekli olan tek şey, Apple Beta Software Program‘a katılmak. Bu iOS 9 Beta yükseltmesi için lüzumlu olan yegane nesne ise bir Apple ID.
Bir süre evvel geliştiricilere sunulan üçüncü sürümü ile yayınlanan iOS 9, her insana özel şekilde de gene beta olarak sunulmuştu. Yeni iOS 9 Beta sürümü, bir eski versiyona göre çokça önemli ve büyük iyileştirmeleri barındırıyor. Kelime ve işlevsellik bakımından geliştirilmiş Siri, lansmanda tanıtılan iPad’ler için split-screen (bölünmüş ekran) ve Apple Music gibi yenilikler barından iOS 9 Beta sürümünü sabırsızlık içinde hemen indirmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir