iOs 9 Güncellemesi Nasıl Yapılır

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Apple kullanıcılarının sabırsızlıkla beklediği İOS 9 güncellemesi sonun da geldi. Bu yazımızda ise, bu işlemi yapamayanlar için rehber tarzında bir yazı üzerinde duracağız. iOs 9 Güncellemesi Nasıl Yapılır sorusunun cevabı haberimizde…

ios 9 güncellemesi

iOs 9 Güncellemesi Nasıl Yüklenir?

Öncelikle cihazınızın iOs 9 sürümünü desteklediğinden emin olmalısınız. iOs 9 güncellemesi alan modelleri aşağıda liste olarak sizlere vereceğiz. Şimdi yüklemenin nasıl yapılacağı konusuna geri dönelim.

facebook müşteri hizmetleri

Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme kısmına gelin ve bağlantıyı tıklayın. İşte bu kadar basit. Şunu belirtmekte fayda var, iOS 9 bugün kullanıma açıldığı için aşırı derece de bir yoğunluk olacaktır. Bu yüzden serverler da yavaşlama olması söz konusu. Bu yüzden biraz beklemeniz gerekebilir.

ios 9

iOs 9 Sürümünü Destekleyen Modeller

iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPad Air, iPad Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3 ve iPod touch 5 modellerine sahipseniz iOs 9 güncellemesini an itibari ile yapabilirsiniz.

Apple iOs 9 Beta sürümünü daha önce yayınlamış ve bu sürümü kullanıcılarına açmıştı. Gelen tepkiler üzerine hatalar giderildi ve Apple iOs 9 sürümünü çıkardı. iOs 9 sayesin de cihazınızın performansın da artış olacağını dile getiren Apple, bu sürüm ile birlik de kullanıcılarından ne gibi tepkiler alacak hep beraber göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir