İOS 9 İle Gelecek Yeni Özellikler

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Apple yıl sonunda iOS 9 işletim sistemini yayınlayacak gibi duruyor. Apple iOS serisinde yaptığı yenilikler ile kullanıcılarını meraklandırıyordu şimdi ise iOS 9 ile bu akımı devam ettirecek gibi duruyor. Kullanıcıların merakla beklediği şey İOS 9 ile gelecek yeni özellikler neler ? Sizlere gelebilecek olan ve Apple kullanıcıların istekleri doğrultusunda bazı yeniliklerden bahsedeceğiz. Ayrıca iOS 8 sürümündeki bazı hatalar ve sorunlar iOS 9 güncellemesi ile ortadan kalkması ve kullanıcıların için yeni özellikler sağlaması bekleniyor. iOS 9 Güncelleme tarihi hakkında henüz bilgi yok.

Tema

iOS kullanıcılarının en büyük sıkıntısı cihazlarını çok fazla kişiselleştirilebilir olmaması konusunda. Apple İOS 9 ile gelecek yeni özellikler getirecek ve başta tema sorunun kalkması bekleniyor. Fakat diğer bir kesim ise kişiselleştirme aktif olunca iOS’un android’den farkı olmayacağı düşüncesinde.

Zamanlanabilir Duvar Kağıdı

iOS 9 ile gelecek yeni özellikler konumuzdaki istenilen özelliklerden biri. Bazı apple kullanıcıları tarafından İmac ve macbooklarda kullanılıyor. Bu özellik mobil’e getirilerek birkaç değişiklik yapılabilir. Bu özellik sayesinde iOS 9 ile her anınızda farklı bir duvar kağıdı görebileceksiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Gece Modu

Uzun süre telefon kullanıcılarına göre oldukça avantajlı bir özellik diyebiliriz. iOS 9 ile gelecek yeni özellikler çok çeşitli amaçlar ile getirilecek gibi duruyor. Örneğin bu uygulama ile otomatikmen geceleri telefonunuz kendini gece moduna alarak parlaklığı düşürüp rahat bir kullanım sunuyor. Parlaklık özelliğinin açılıp kısılması şarj konusunda düşüş yaşattığından dolayı Apple kullanıcılarını pek memnun etmiyor.

Misafir Modu

Bu özellik Android Lollipop ile şuan aktif bir şekilde çalışıyor. iOS 9 ile gelecek yeni özellikler gelecek konumuzun daha doğrusu iOS’un en önemli yeniliklerinden biri olacak gibi duruyor. Bu özelliğin ana amacı bir arkadaşınız telefonunuzu aldıysa ona misafir modu şeklinde ayarlayıp verdiğiniz takdirde ayarladığınız şekilde galeri, müzikleriniz vb. şeylerinizi gizli bir biçimde vermiş olursunuz.

Geliştirilmiş Siri

iOS 9 ile gelecek yeni özellikler geleceğini hepimiz biliyoruz fakat bazı iyileştirilmelerde olacak. Bunlardan birincisi iOS 8 ile gelen Siri iOS 9 ile iyileştirilip dahada kullanışlı bir hale getirilmeye çalışılıyor. Siri konusunda ses’i daha iyi anlaması üzerine çalışmalar devam ediyor.

Haftanın İOS Uygulamaları

Android Uygulama Yapma Programları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir