İOS 9 numara engelleme nasıl yapılır ?

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

iOS 9 Numara engelleme, iPhone 5s numara engelleme, numara engelleme, iPhone 4S iPhone 5S numara engelleme. iPhone 6 numara engellemeyi kaldırma nasıl yapılır?

İphone cihazınız üzerinden numara engellemek çok basit bir işlem, numara engelleme nasıl yapılır ? Engellenen numaralar nasıl kaldırılır ? sorularınızın cevabı bu makalemizde.

Öncelikle numara engelleme nasıl yapılır bunu anlatacağız. İphone üzerinden numara engelleme için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

İOS 9 numara engelleme nasıl yapılır ?

1. Öncelikle Telefon menüsüne giriş yapıyoruz. İphone 4s numara engelleme2. Daha sonra aşağıdaki ekranda da gördüğünüz gibi numaranın sağ tarafındaki “i” simgesine dokunuyoruz. İphone 5 numara engelleme3. Engellemek istediğiniz numaraya giriş yaptıktan sonra ekranın en altındaki bu arayanı engelle seçeneğine dokunuyoruz. İphone numara engelleme nasıl yapılır

İOS 9 Engellenen Numaraları Kaldırma

Engellenen numaraları devre dışı bırakmak için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

facebook müşteri hizmetleri

1.Ayarlar sekmesine giriş yapıyoruz. İphone numara engelleme kaldırma

2.Daha sonra Telefon sekmesine giriş yapıyoruz. İphone engellenen numaraları devre dışı bırakma 3.Engellenenler sekmesine giriş yapıyoruz. İphone 6s engellenen numaraları kaldırma4.Düzenle sekmesine dokunuyoruz. İos numara engelleme devre dışı 5.Sekmenin sol tarafındaki engelle butonuna tıklıyoruz ve kaldırıyoruz. İos numara engelleme kaldırma işlemi

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir