iOS Airbnb Uygulama İncelemesi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bazen spontane yaşamak zorunda kalıyoruz, istesek de istemesek de. Böyle durumlar da ise akıllı telefonlarımızı hiç beklemediğimiz şekillerde bize yardımcı oluyor. Diyelim ki ucuz bir Avrupa seyahatine gitmek istiyorsunuz ve ya o gece dışarı çıktığınız da eve dönüş yolu gözünüze çok uzun göründü. İşte böyle durumlar için de iOS uygulaması Airbnb bize büyük bir hizmette bulunmak için tasarlanmış. O geceyi geçireceğimiz her hangi bir yer bulmak.

facebook müşteri hizmetleri

Airbnbn’in oldukça güzel şekilde çalışan uygulamasını açtığınızda hemen karşınıza en popüler şehirler çıkıyor. Normal otel rezervasyonları daha pahalı olduğu için bu uygulama sayesinde kalabileceğiniz bir apartman dairesi ve ya kiralık bir tek bir oda bulabiliyorsunuz. Bu destinasyonların içinde Türkiye’de ki yer er bulunmakta.

O gecelik değil de ileride planlı bir tatiliniz varsa bunun için rezervasyon da yapabilmek gibi bir imkanınız var. Her kiralama platformunda olduğu gibi önceki müşterilerin de yorumlarını görebiliyorsunuz. Ayrıca kiralayacağınız yer ile ilgili Wi-Fi, klima, TV, nereye ne kadar yakın gibi ayrıntıları da inceleyebiliyorsunuz.

Uygulama ücretsiz olmakla birlikte, kiralama işlemini gerçekleştirebilmek için yine ücretsiz olarak üye olmanız gerekiyor. Tek yapmanız gereken nerede kalmak istediğinize göre arama çubuğuna bir isim girmek, ve ya uygulamanın konumunuzu otomatik olarak kullanmasına izin vererek size yakın yerleri bulmasını sağlamak.

Üstelik bunların hepsini bir masaüstü bilgisayara ihtiyaç duymadan yapabilmek ise bir başka kolaylık.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir