iOS Akıllı Durak Uygulaması

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

İstanbul’da yaşamak maalesef ki zor. Özellikle toplu taşıma kullanıyorsanız, geç kalan otobüs, trafik gibi problemlere aşinasınız demektir. Fakat o kadar da üzülmeyin, çünkü iOS uygulaması olan Akıllı Durak uygulaması sizi en azından “Otobüs nerede kaldı?” probleminden kurtarıyor.

MOBİETT’nin uygulaması olan Akıllı Durak, kullanması bir o kadar kolay ve bir o kadar da işe yarayan bir uygulama. Uygulamayı ilk açtığınız da otomatik olarak size en yakın olan durakları gösteriyor. Beklediğiniz ya da gideceğiniz durağa tıkladığınız da ise bu duraktan geçen bütün otobüs hatlarını görebiliyorsunuz. Bunun hemen altında da yakında durağa gelecek olan otobüsler ve tahmini durağa geliş süreleri yer alıyor. Hatta ki otobüslerin kliması olup olmadığı ve engelliler için uygun olması gibi otobüs detayları da minik ikonlar ile belli edilmiş durumda.

facebook müşteri hizmetleri

Uygulama bize gelecek otobüsleri göstermekten başka, eğer özellikle bir hat bekliyorsanız bu hattın aramasını yapmamızda da yardımcı oluyor. hangi yöne doğru gidecekseniz bütün durakların listelendiği ekranda işaretli olarak gözüken sizin durağınız ve otobüsün hangi durakta olduğunu görebiliyorsunuz. Ve ayrıca o otobüsün durağımıza geliş zamanından 5 ve ya 10 dakika önceye (ve ya ne kadar önce isterseniz) bir alarma kurarak otobüsü kaçırma derdinden tamamen kurtulabiliyorsunuz.

Sürekli kullandığınız durağı ve ya otobüs hattını da favorilerinize ekleyebilirsiniz, otobüslerin sefer tarifelerini görebilirsiniz, harita modunu açtığınız da çevredeki bütün durakları ve kendi konumunuzu da ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda uygulama yabancı dil desteği ile de ülkemize gelen turistlere kolaylık sağlıyor. Uygulama ile ligli bir başka olumlu taraf ise uygulama aracılığı ile doğrudan “Beyaz Masa”ya başvuru yapabilmeniz.

Uygulama aynı zamanda Google Play Store’da Android cihazlar için de bulunmakta.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir