iOS BeTheChef Uygulama İncelemesi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

iOS’un işe yarar uygulaması olan BeTheChef özellikle ev hanımlarının fakat genelde herkesin işine yarayacak bir uygulama. Ev hanımlarının en büyük derdi olan “Bu gün ne pişirsem?” sorusu ile birlikte bazen hava koşullarından bazen de üşengeçlikten evden alış-verişe çıkamadığımız durumlar da BeTheChef bizlere yardımcı oluyor.

facebook müşteri hizmetleri

BeTheChef’in App Store’da bulunan bir çok yemek tarifi uygulamasından farkı ise elinizdeki malzemelere göre sizle yemek tarifi bulması. Yani mesela saat geç olduğu için evden çıkamıyorsunuz. Facebook ile bağlandığınız ve ya e-mail adresiniz ile kayıt olduğunuz uygulama çok basit bir şekilde size yardımcı oluyor. İlk önünüze gelen menüden evde olan ve ya kullanmak istediğiniz dört malzemeyi seçiyorsunuz. Hatta tek malzeme seçtiğiniz de bile size popüler olan yemek tariflerini gösteriyor.

Beğendiğiniz tarifleri minik kalp ikonuna basarak favori listenize de ekleyebiliyorsunuz, böylece daha sonra bulmak istediğiniz de de favorilerin izin içinden kolaylıkla bulabiliyorsunuz.

BeTheChef uygulama içi satın alım sunuyor. Bazı yemek malzemeleri ve tarifler premium olduğu için satın alınabiliyorlar.

Bunun dışında eğer siz de her gün ne pişireceğinizi düşünmekten bıktıysanız, BeTheChef size büyük yardımda bulunacaktır.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir