iOS Bitstrips İncelemesi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bitstrips uygulması iOS cihazımız ile de bizlerle.

Facebookun sevilen uygulaması Bitstrips‘i kullananlar bilirler, kullanmayanlar için de hemen açıklayayım. Kendizine oluşturduğunuz sanal avatarınız ile arkadaşlarınız ve kendiniz hakkında komik karikatüler yapıp bunları Facebook üzerinden paylaşabiliyorsunuz.

Uygulamanın arayüzü Facebook‘takine oldukça benziyor. Eğer Facebook‘ta Bitstrips uygulamasını kullanıyorsanız doğrudan entegrasyon da yapılabiliyor. Kendinizi oluşturduktan sonra artık eğlence başlayabilir. “Home” yani anasayfa kısmında sezona uygun tavsiye edilen karikatürler çıkıyor. Şu anda Noel zamanında olduğumuz için bolca bunlardan görebilirsiniz. Bunun dışında aşağı doğru indiğiniz de arkadaşlarınızın yaptığı karikatürleri de görebilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Eğer yaptığınız karikatürü Facebook ya da Bitstrips üzerinden paylaşmak istemezseniz “Direct” kısmı ile doğrudan bir arkadaşınıza gönderebilirsiniz. “Activity” kısmından ise son aktivitelerden haberdar olabilirsiniz. Aşağıdaki ev ikonunun yanındaki not defteri ve kalem ikonuna basarak kategorilere göre yeni bir karikatür seçebilirsiniz. Buradan bir arkadaşınızı da seçebiliyorsunuz. Tabii ki karikatür yazıları, konuşma balonları ve avatarların yüz ifadeleri ayarlanabiliyor .

ios bitstrips inside

Porfil kısmından ise avatarınızı güncelleyebiliyorsunuz. Ve ya ayarlar kısmından eğer isterseniz avatarınızı sıfırlayıp baştan yapma seçeneğiniz de mecvut.

Uygulama ilk başta biraz karışık gelse de, kısa süre içinde kullanımına alışılıyor. Özellikle dokunmatik olarak karakter ayarlaması yapmak çok eğlenceli. Sadece konuşma balonlarının ucunu çekerken küçük bir zorluk yaşayabilirsiniz.

Eğer bu tarz sosyal – komik uygulamaları seviyorsanız Bitstrips dünyasında sizlere de yer var demektir. Uygulama içi satın alım yok, Bitstrips tamamen ücretsizdir.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir