iOS Candy Camera İncelemesi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

iOS‘da öz çekim için bir çok kamera ve filtre uygulaması bulunuyor. Bunların en meşhurlarının yanısıra pek bilinmeyenleri de güzel efektler sağlayabiliyor. Bu bahsettiğimiz uygulamanın adı Candy Camera.

Kullanışlı bir menüsü olan Candy Camera‘nın bünyesinde filtreler bulunduruyor. Üstelik bu filtrelerin hiç birisi ücretli olmadığı gibi, öz çekim ve arka kameradan yapılan çekimlere özel olmak üzere iki kategori bulunuyor. Tabii ki siz istediğiniz filtreyi istediğiniz çekime kullanabilirsiniz.

Candy Camera‘nın filtrelerini diğer uygulamalardan ayıran şey, direk el ile çizim yapmışcasına kara kalem filtresi, mürekkep çizim filtresi, mozaik filtresi ve canavar benzeri yüzü çarpıtan filtre gibi değişik filtreleri olması. Filtre menüsündeyken de canlı olarak filtrelerin ön izlemesini aşağı kısımdan görebiliyorsunuz ki bu oldukça hoş bir detay olmuş. Aynı zamanda eğer rastgele filtre seçmekte hoşlanıyorsanız bu özellikte mevcut.

facebook müşteri hizmetleri

ios candy camera 2

Uygulama aynı zamanda flaşınız da çalıştırabiliyor ve zamanlı çekim de yapabilyor. Işık ayarını da eliniz ile yapabileceğiniz gibi, daha bir çok kişisel ayarı, ayarlar menüsünden yapabilmek mümkün. Uygulamanın bir diğer güzel özelliği mevcut çekilmiş bir resmi de alıp üzerinde bu filtreleri uygulayabilmeniz. Ayrıca Retrica benzeri kolaj olarak peş peşe de resim çekilebiliyor.

Fotoğrafları kaydetme, direk mesaj olarak atma, e-mail gönderme, Twitter‘da ve Instagram‘da yayımlama gibi bir çok seçeneği de bulunuyor. Eğer öz çekim uygulamalarını kullanıyorsanız Cady Camera tamamen ücretsiz olması ve özgün ayarları ile hoşunuza gidecektir.

Uygulamanın sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

:: iOS Space Effect İncelemesi

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir