iOS Corssy Road İncelemesi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

iOS‘un birbirinden güzel oyunlarından birisi olan Crossy Road bize eğlenceli bir şekilde nostalji yaşatıyor. Eski Commodore oyunlarında da karşıdan karşıya geçmeler oldukça meşhurdu. Bu güzel kutu grafikler, canlı renkler ve hoş sesleri ile Crossy Road oynayanlara büyük keyif veriyor.

Hispter Whale‘in bu oyununda da, şehir trafiği içinde sıkışmış hayvancıklara arabaların arasından geçmeleri için yardım ediyoruz. Aslında sadece hayvancıklara değil zombi, vampir gibi oynanabilir karakterler de var.Oyun skorunu kaç şeritten geçtiğimiz üzere tutuyor. Oyun sadece parmağınzla haycancıkları ileri, geri, sağa ya da sola çekerek oynuyorsunuz. Bazı yerlerde arabalar daha hızlı geçiyor. Hatta bir de tren var ki en büyük ölüm sebebi oluyor çünkü kaçılamayacak derecede hılzı. Neyse ki trenin geleceğini haber veren ışık var. Bir de ara ara su kanallarından geçmek gerekiyor. Oyun siz yüksek skor yaptıkça ölüm anınızın görütnüsünü alıyor ve sosyal ağlarda sokrunuz ile birlikte paylaşabiliyorsunuz. Ayrıca oyundaki haycancıkların sesleri de çok tatlı bir şekilde yapılmış. Özellikle tavuk sesini ben çok sevdim.

facebook müşteri hizmetleri

ios crossy road inside

Karşıdan karşıya geçerken çok uzun bir süre beklerseniz bir uçak gelip size çarpıyor, aman dikkat.

Corssy Road‘a ilk olarak tavukla başlıyorsunuz. Oyunun para birimi olan “coins”leri kazandıkça, 100 coins ile sakız makinasına benzeyen eğlenceli bir makinadan yeni karakter açıyorsunuz. Toplamda oynanabilir 53 karakter bulunmakta. Bunların arasında kedi, köpek, kurbağa, koyun gibi karakterlerin yanısıra, sihirbaz, hayalet gibi insanlar da var. Uygulama içi satın alımla da satın alınabliyorlar.

Eğer kısa süreli, gittikçe zorlaşan ve skorlu oyunlardan hoşlanıyorsanız Crossy Road‘ı da severek oynayacaksınız.

Bonus: Corssy Road 8 Ocak 2015 tarihinde Android cihazlar için de Google Play Store‘da olacak.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir