iOS Dubsmash İncelemesi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

iOS’taki eğlenceli bir çok uygulama ile hiç bir zaman sıkılmıyoruz. Son zamanlarda ise oldukça popüler bir olan Dubsmash uygulaması ise gerçekten çok büyük bir ilgi görüyor. Bizde sizler için inceledik.

Oldukça sade bir arayüze ve kullanıma sahip olan uygulamada, kült olmuş replikleri istediğinz gibi canlandırabiliyorsunuz. Bir sürü Türkçe’de dahil olmak üzere replikten ve ya şarkılardan dilerseniz kategorilere göre de arama yapabiliyorsunuz. Bir kere istediğiniz sesi seçtikten sonra uygulama ön kameranızın açık olduğu dublaj kısmına geçiyor. Burada istediğiniz şekilde dublajınızı yapıyorsunuz. Genelde oldukça komik ve eğlenceli şeyler ortaya çıkıyor.

facebook müşteri hizmetleri

Bir kere dublajınız tamamlandığında uygulama sizi sonraki ekrana alıyor. Bu ekrandan videonuzu inceleyebiliyorsunuz. İsterseniz efektlerde ekleyebiliyorsunuz fakat bunun için üyelik formu doldurup üye olmanız gerekiyor. Bir sonraki ekrana geçtiğiniz de ise Whatsapp ile gönderme, sms ile gönderme, Facebook Messenger ile gönderme ve ya telefonunuza kaydetme seçenekleri var.

Kendilerini cidden bu işe adayıp çok güzel dublajlar yapanlar da mevcut.

Bonus: Dubsmash Türkçe’nin yayımladığı komik videolardan birisini aşağıdan izleyebilirsiniz.

http://www.youtube.com/watch?v=fGp0dumBsNg

 

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir