iOS Kaave Falı İncelemesi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

iOS‘ta eğlenceli ve vakit geçirmek için uygulama arıyorsanız Kaave Falı bunlardan birisi. Uygulama ülkemize has kahve fincanından fal bakmayı online bir şekilde bize sunuyor.

İçtiğiniz kahveyi fal bakılacakmış gibi kapattıktan sonra isim, doğrum tarihi, cinsiyet ve medeni durum bilgilerinizi seçtikten sonra fincanın içinin iki tarafını ve kahve tabağının resmini çekerek uygulamanın içinde yorumlanması için gönderiyorsunuz. Eğer gümüş ya da altın üye iseniz falınız hiç beklemeden yorumlanıyor. Ücretsiz de ise on – on beş dakika kadar sonra yorumunuz geliyor. İsterseniz gelen yorumunuzu kahve fincanınızın resmi ile fal kartı olarak kaydedebiliyorsunuz.

facebook müşteri hizmetleri

ios kaave falı açıklama

Basit bir arayüze sahip uygulamada özel üyelik her ne kadar özendirilse de, uygulamayı ilk kullandığınızda size hediye üç kahve fincanı veriyor, yani üç kere fal baktırabiliyorsunuz. Ficanınız bittiğinde ise arkadaşlarınızdan isteyebiliyor ve ya parayla satın alabiliyorsunuz.

Kaave Falı size dört yorumcu sunuyor. Bunların ilki Falcı Bacı ücretsiz. Diğer üç falcı satın alabileceğiniz kredi karşılığında fal bakıyor ve hepsinin yorum alanı farklı.  Jasmine arkadaşlarınız ile ilgili falı yorumlarken Melek Abla’da aşk hayatınızda ne varsa sayıp döküyor. En ayrıntılı ve uzun yorumu yapan Falcı Isabel’in ise en pahalısı olduğunu belirtmek istiyorum.

Yorumların ne kadar doğru olduğu konusunda ise karar size kalmış. Ne demişler “fala inanma, falsız da kalma”, işte Kaave Falı da tam böyle bir uygulama.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı