iOS MyScript Calculator İncelemesi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

iOS’un en güzel yardımcı uygulamarından birisi olan MyScript Calculator incelemesini sizler için inceledik.

MyScript Calculator aslında bir çeşit hesap makinesi diyebiliriz. Fakat kendisini diğer uygulamalardan ayıran nokta hesaplamak istediğiniz değerleri çizmeniz. Kareli görünümü olan not defterinin üzerine istediğiniz rakamları ve işlem sembollerini otomatik olarak algılıyor. Hepsini bir kerede de yazmanıza gerek yok eğer isterseniz sıra sıra gidebiliyorsunuz. Aynı zamanda uygulama sadece basit dört işlemi değil, peş peşe yazdığınız karışık formülleri de otomatik olarak hesaplayabiliyor. Bir işlem içinde bilmediğiniz rakamın yerine soru işareti koyarsanız o rakamı da buluyor.

facebook müşteri hizmetleri

Eğer isterseniz uygulamanın otomatik hesaplama özelliğini de kapatabiliyorsunuz. Yani işlemleri kendiniz de hesaplayabilirsiniz. Diğer ayarların da da matematik işlemleri ile ilgili bir kaç seçenek mevcut. Uygulama çok sade fakat çok kullanışlı. Parmağınızın ucu ile yazdığınız rakamları normal yazı rakamlarına dönüştürüyor. Ayrıca yanlış algılama hemen hiç yaşanmıyor. Böyle bir durum yaşansa da işlemi oklar ile ileri ve ya geri alabiliyorsunuz. Çöp kutusu da yaptığınız işlemi tamamen temizliyor.

Eğer yardımcı uygulamalara ve anında karışık formüllere çözüm arıyorsanız eminiz ki MyScript Calculator hoşunuza gidecektir.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir