iOS Photoshop Express İncelemesi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

iOS‘ta bulunan bir çok filtreli fotoğraf ve öz çekim uygulamalarının yanı sıra, çekilen fotoğrafları da düzenlemek için uygulamalar mevcut. Bir resmi çekerken filtre ile çekmek mi yoksa çektikten sonra düzenleme yapmak mı ve ya ikisini birden yapmak mı daha iyi olur ona karar vermek zor fakat tartışılmaz bir gerçek olarak en profesyonel fotoğraf düzenleme programı olan Photoshop‘un iOS uygulaması PS Express ile çok kaliteli düzenlemeler yapmak mümkün. Ücretsiz olan uygulama sadece bazı özeliklere uygulama içi satın alım sunuyor ama ücretsiz özellikleri de yeterince iyi.

Uygulamaya ilk girdiğiniz de, isterseniz Adobe Revel‘nin kendi resimlerinden seçme, isterseniz kendiniz bir fotoğraf çekme ve ya çekmiş olduğunuz mevcut bir fotoğrafı alıp düzenleme seçenekleri ile karşılaşıyorsunuz. Adobe‘nin resimlerini kullanmak için Adobe’ye kayıt olmak gerekmesinin yanı sıra mevcut Facebook ve Google hesabınız ile de giriş yapabiliyorsunuz.

facebook müşteri hizmetleri

Düzenlemek istediğiniz fotoğrafı açıktan sonra kolay bir düzemleme için “Looks” kısmından hızlıca bir filtre seçebilrisiniz. Yukarıda bulunan Magic Wand sembolü ise otomatik olarak ışık ayarlaması yapıyor. Bunların yanı sıra, fotoğrafı kırpma, çevirme, netleştirme, bulanıklaştırma, pozlandırma, kontrast ve benzeri çok sayıdaki ayarları da aşağıdaki üç yatay ayar çubuğunun olduğu kısımdan sadece çok basit bir şekilde sadece seçip, yoğunluk çubuğundan sürükleme ile ayar yaparak yapabiliyorsunuz.

ios ps express inside

Bütün bunlara ek olarak, fotoğraflardaki kırmızı gözleri düzeltme, fotoğrafın etrafına şeffaf ve ya resim çarçevesi koyma, son olarak ta doku düzeltip çoğunlukla sivilce yok etmeye yarayan yarabandı sembollü “Healing Tool” özellikleri de bulunmakta.

Uygulamanın rahat ve basit arayüzü ile bütün işlemleri yapmak çok kolay. Ücreti olan şey ise sadece bir kaç filtre, onun dışında PS Express bütün özelliklere sahip. Diğer fotoğraf filtreleme ve düzenleme uygulamalarını yeterli bulmuyor ve mobil cihazınız ile fotoğraflarınıza profesyonel bir dokunuş arıyorsanız Ps Express tam size göre bir uygulama.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Comments are closed.